Адміністрація Білгород-Дністровського морського порту

Про підприємство

Білгород-Дністровський розташований в південно-західній частині Одеської області в 20 км від Чорного моря на правому березі Дністровського лиману, що має довжину 42 км і ширину від 4,5 до 12 км і з'єднаного протокою з Чорним морем. Відстань до Одеси становить 80 км. Зовнішні зв'язки міста здійснюються автомобільним, залізничним, водним транспортом. Через Білгород-Дністровський проходять автодороги Одеса - Ізмаїл, Одеса - Рені, а також залізнична магістраль Одеса - Ізмаїл.


Найближчі порти і відстань до них у милях: Одеса - 40, Іллічівськ - 25, Ізмаїл - 100, Усть-Дунайськ - 77.


Підхід суден у порт здійснюється по морському каналу довжиною 2,22 км і Лиманському каналу довжиною 14,5 км. Глибина підхідного каналу - 4,5 м.


Білгород-Дністровський порт відкритий для навігації цілий рік. У холодну пору року переважають північно-східні, північні вітри, в теплу пору - південно-східні, південні і північно-західні. Число днів з сильними вітрами до 15 м / с коливається від 7 до 30 на рік. Середньорічна температура: від 8,8 до 11,5 °С. Заморозки можливі з листопада по березень. Тумани спостерігаються в середньому 31 день на рік. Найбільше число днів з туманами - з жовтня по березень.

Розташування

Координати порту: 46°12'N, 30°21'E.

Адреса

Вул. Шабська, 81, Білгород-Дністровський, Одеська область, 67700, Україна.

Адміністрація Білгород-Дністровського морського порту

ГП «БДМТП»