Новини

port logo-ua

USPA Designer Workshop 2017. АМПУ представить проекти реконструкції причальної інфраструктури національним і міжнародним компаніям

Адміністрація морських портів України (АМПУ) спільно з Американською торговою палатою (АСС) проведуть ділову зустріч з національними і міжнародними компаніями, що спеціалізуються на проектуванні та будівництві портової інфраструктури.

 

АМПУ представить учасникам і компаніям-членам АСС програму будівництва і реконструкції причального фронту в українських портах, зокрема, проекти реконструкції причалів №№11-17 Чорноморського морського порту. Також на зустрічі обговорять аспекти розробки проектно-кошторисної документації для об'єктів будівництва і реконструкції відповідно до умов чинного законодавства України.

 

Презентація відбудеться 6 вересня об 11:00 в АСС (м. Київ,вул. Амосова, 12, бізнес-центр «Горизонт Парк», 15 поверх).

 

Свою участь у зустрічі вже підтвердилиChina Harbour Engineering Company Ltd.,AECOM, Boskalis Terramare, Witteveen+Bos, Tebodin, Mott Macdonald, HR Wallingford, Sellhorn, Royal Haskoning DHV, CH2M Hill, Fichtner GMBH та інші компанії – світові лідери в галузі проектування. Крім того, серед учасників - «ЧорноморНДІпроект», «УкрНДІМФ», «Мортехінвест», «Науково-дослідний інститут підземного і спеціального будівництва», «Укрзв’язокгідрострой», «Морбудпроект» та інші.

 

«Проектування - важливий етап розвитку портової інфраструктури. На сьогоднішній день у всьому світі використовуються нові, сучасні підходи в проектуванні, інноваційні матеріали і технології. Для української портової сфери це все дуже важливо, абибути конкурентною і відповідати вимогам часу. Все це ми хочемо бачити в наших портах, тому АМПУ залучає провідних проектувальників з усього світу і презентує їм програму реконструкції і будівництва нових причалів в Україні», - заявив керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

 

З питань участі звертатися

до Відділу стратегічного планування та розвитку АМПУ - за телефоном +38 048 775 94 51 або e-mail aleksey.panasiuk@uspa.gov.ua

доІнженерної служби АМПУ - за телефоном +38 048 775 94 88 або e-mail: Denys.Gildieiev@uspa.gov.ua.

 

20170904

 

bottom logo

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2017 | Privacy policy