Новини

port logo-ua

АМПУ оголосила тендер на придбання днопоглиблювального судна

Адміністрація морських портів України (АМПУ) оголосила про проведення процедури відкритих торгів на будівництво самовідвізного морського земснаряда бункерного типу. Технічні вимоги до судна і кваліфікаційні вимоги для участі в тендері розміщені в електронній системі Prozorro.

 

 До участі запрошені національні та міжнародні суднобудівні компанії. Для забезпечення рівних умов тендерна документація опублікована двома мовами - українською та англійською. Свої пропозиції компанії можуть подати АМПУ в термін до 18 жовтня 2017 року. Очікувана вартість земснаряда становить 691,2 млн грн.

 

«Програма оновлення флоту АМПУ до 2021 року передбачає придбання 20 сучасних плавзасобів. Ми починаємо її реалізацію з придбання землесоса і в нашому фінансовому плані на поточний рік така інвестиція закладена. Пріоритетність придбання землелоса продиктована тим, що щорічно АМПУ повинна вибирати від 8 до 10 млн куб. м наносного ґрунту в рамках експлуатаційного днопоглиблення. Придбання землесоса дозволить нам збільшити виконання обсягів таких робіт власними силами без залучення підрядників», - заявив керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

 

На даний час власний флот АМПУ складається з несамохідного земснаряда «Скіф» (в складі земснаряда - мотозавозня МЗ-348), самовідвізного землесоса «Меотида», самовідвізного землесоса «Тилігульський», самовідвізного землесоса «Інгульський» і земкаравана «Ріон» (в складі земкаравана - багаточерпаковий земснаряд «Ріон», дві шаланди - «Кримська 3», «Кримська 9» і мотозавозня МЗ-318).

 

Нагадаємо, 21 червня АМПУ спільно з Американською торговою палатою в Україні провела «День розвитку флоту» (Ukrainian ShipYard Day - 2017), в ході якого представила програму оновлення флоту підприємства до 2021 року. АМПУ планує придбати 20 плавзасобів, серед яких шість лоцманських катерів, сім багатофункціональних суден нафто-сміттєзбирачів, сучасний криголам для забезпечення безпеки судноплавства на Азовському морі. Для поновлення днопоглиблювального флоту підприємства крім самовідвізного землесоса передбачена закупівля промірного катера і ґрунтовідвізної самохідної шаланди.

 

2017091512

bottom logo

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2017 | Privacy policy