Новини

port logo-ua

Фахівці АМПУ пройшли навчання з практичного застосування договорів FIDIC

Фахівці Адміністрації морських портів України (АМПУ) пройшли навчання, в ході якого ознайомилися з методами роботи за контрактами FIDIC. Семінар відбувся в Києві 21-22 вересня. У ньому взяли участь заступник голови АМПУ Дмитро Роменський, співробітники інженерної та юридичної служб,відділуз організації договірної і закупівельної роботи, відділу каналів і акваторій та представники філій АМПУ.

 

Навчання провела акредитований тренер FIDIC,будівельний інженер Андріана Спасова. В ході семінару учасники розглянули тапорівняли типові контракти і угоди FIDIC,проаналізували основні статті і положення трьох найважливіших з них, а саме: Червону книгу “Умови контракту на будівництво”, Жовту книгу “Умови контракту на постачання обладнання, проектування і будівництво” та Срібну книгу “Умови контракту для проектів типу “ІПС” (проектування-поставка-будівництво) і проектів, що виконуються “під ключ”. Крім того, були розлянуті шляхи адаптації контрактів до національного законодавства.

 

По закінченню другого дня семінару фахівці АМПУ отримали сертифікати, які свідчить проуспішнезавершеннятренінговогомодулю 1, акредитованогоFIDIC, за темою "Практичне використання умов контракту FIDIC".

 

FIDIC (InternationalFederationofConsultingEngineers) —це Міжнароднафедераціяінженерів-консультантів, яка була заснована в 1913 році. Основним напрямком роботи FIDIC є розробка типових умов контрактів для регулювання відносин учасників міжнародної інвестиційно-будівельної діяльності.

 

2017092506

 

2017092507

 

2017092508

bottom logo

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2017 | Privacy policy