Новини

port logo-ua

АМПУ розпочала днопоглиблення акваторії Ізмаїльського порту власним флотом

22 лютого 2018 року Адміністрація морських портів України (АМПУ) почала експлуатаційне днопоглиблення в акваторії Ізмаїльського морського порту власним землесосом «Інгульський». Роботи виконуються з метою відновлення паспортних глибин акваторії та підтримки позитивної динаміки зростання вантажообігу, яку демонструє порт з початку цього року. Відповідно до технічного завдання  загальний обсяг днопоглиблення становить 60 тис. куб. м.

 

«Згідно планів на 2018 рік, днопоглиблювальні роботи в порту Ізмаїл будуть проведені в обсязі 210 тис. тонн. Велику їх частину виконає підрядник, вже оголошений тендер. У той же час на окремих ділянках акваторії склалася ситуація, яка потребує невідкладного вирішення. У причалів другого навантажувального району днопоглиблення останній раз проводилося в 2010-му році. АМПУ провела промірні роботи і негайно мобілізувала власний флот для забезпечення безпеки судноплавства, стабільної роботи порту і проведення вантажних операцій», - зазначив керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

 

Днопоглиблювальні роботи виконуються самовідвізним землесосом «Інгульський» спільно з промірною партією інженерної служби філії «Дельта-лоцман».

 

ДОВІДКА: Самовідвізний землесос «Інгульський» проекту DAMEN GHD-750 побудований в 2012р. компанією «Damen Shipyards Gorinchem» (м. Галац, Румунія). Введен в експлуатацію в травні 2013р. Судно призначене для виконання експлуатаційних і будівельних днопоглиблювальних робіт. Судновий бункер для грунту завантажується за допомогою грунтоприймачів і грейфера - з обох бортів. Розвантажується: на підводні місця звалища ґрунту - через донні люки, на берегові гідровідвали - через плавучий і береговий розвантажувальний пульпопровід (до 600 м) і методом «Rainbow» - через носове сопло для випуску струменя пульпи.

 

Нагадаємо, раніше, АМПУ оголосила тендер на проведення днопоглиблення в портах Дунайського регіону.

 

2018022301

bottom logo

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2017 | Privacy policy