Новини

port logo-ua

«Оновлена Стратегія розвитку морських портів повинна бути затверджена протягом двох місяців», - Райвіс Вецкаганс

Адміністрація морських портів України (АМПУ) остаточно фіналізує роботу над актуалізацією Стратегії розвитку морських портів України на період до 2038 року. Відбулися підсумкові зустрічі зі стивідорами, вантажовласниками та іншими компаніями, що ведуть свою діяльність в 13-ти морських портах щодо перспективних шляхів розвитку, які повинні бути визначені в Стратегії. На даний час головне завдання АМПУ - затвердити Стратегію протягом двох місяців на засіданні Кабміну. Про це розповів керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс, виступаючи на Першому британо-українському Морському інфраструктурному Форумі в Одесі.

 

«Цілі Стратегії - поліпшення сервісу в морських портах, збалансований розвиток потужностей, збільшення пропускної здатності портової інфраструктури, створення умов для залучення приватних інвестицій. В рамках реалізації Стратегії в портах до запуску планується більше 40 інвестиційних проектів, додаткові обсяги перевалки складуть 143 млн тонн, сума інвестицій - понад 1,3 млрд дол. І найважливіше, це дозволить створити понад 4 тисячі нових робочих місць в морській галузі », - розповів Райвіс Вецкаганс.

 

АМПУ продовжує приймати пропозиції щодо розвитку та адаптації Стратегії від партнерів з метою врахування у фінальному документі найбільш широкого спектру думок.

 

2018032203

 

2018032204

bottom logo

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2017 | Privacy policy