Новини

port logo-ua

В адміністрації Іллічівського морського порту стартував Тиждень охорони праці

Напередодні Всесвітнього дня охорони праці, в адміністрації Іллічівського морського порту провели плановий захід під девізом «Стрес на робочому місці: колективний виклик».

 

Служба морської безпеки виступила ініціатором заходу і першим підрозділом, яке забезпечило активну участь своїх співробітників в комплексі заходів, приурочених до проведення Тижня охорони праці.

У нараді взяли участь співробітники загону охорони морського порту, відділу оформлення перепусток, сектора технічного контролю, а також представники служби пожежної та техногенної безпеки.

Мета заходу - зрозуміти природу стресу і механізми його впливу на працівника, звести на «ні» його згубні наслідки і, що важливіше, - попередити їх.

Помічник начальника служби морської безпеки з кадрів Тетяна Рудик оголосила «Звернення організаційного комітету з підготовки та проведення в Україні заходів з нагоди Дня охорони праці».

Для перевірки знань в сфері охорони праці, для працівників підприємства була проведена пізнавальна вікторина. За кожну правильну відповідь її учасників нагородили заохочувальними солодкими подарунками.

Слід зазначити, що згідно з наказом начальника адміністрації Іллічівського морського порту №26 від 13.04.2016, а також з метою подальшої активізації роботи в сфері охорони праці, проведення подібних заходів заплановано в рамках Тижня охорони праці у всіх підрозділах адміністрації Іллічівського морського порту.

Прес-центр адміністрації Іллічівського морського порту

 

 

Портовики змагалися в умінні влучно стріляти

23 квітня в Миколаєві представники філій ДП «Адміністрація морських портів України» взяли участь в турнірі зі стрільби.

Змагання проводились в Миколаївській обласній організації ФСТ «Динамо» з малокаліберної гвинтівки в положенні лежачи з дистанції 50м під чуйним керівництвом і контролем суддівської колегії.

 

У турнірі взяли участь співробітники адміністрації СМП «Октябрьск», морського порту «Южний», Білгород-Дністровського, Одеського та Миколаївського морських портів.

 

За підсумками змагань найсильнішими виявилися портовики з «Октябрьска», посівши перше командне місце з загальною кількістю балів - 304. Друге місце з 296 балами зайняли стрілки з Білгород-Дністровського порту і на почесному третьому місці з 278 балами - портовики «Южного». Також були визначені кращі місця в особистому заліку, де перемогу з явною перевагою здобув з 127 балами з 130 Роман Юрза з Білгород-Дністровська.

 

Турнір був ініційований і організований Молодіжною організацією морських портів України за підтримки профспілкового комітету СМП «Октябрьск».

 

Прес-служба адміністрації СМП «Октябрьск»

 

DSC 0187

ТУТ ПОЧИНАВСЯ ПОРТ ОДЕСА, або ЯКИМ БУДЕ ПАМ'ЯТНИК ПЕРШІЙ ПАЛІ

22 квітня на засіданні спеціальної комісії було підбито підсумки відкритого архітектурного конкурсу на кращий проект пам'ятного знаку для встановлення на місці закладки першої палі, що послужила початку будівництва Одеського порту.

 

Як повідомлялося раніше, Молодіжна організація Одеського порту (МООП) за підтримки адміністрації Одеського морського порту і профспілкового комітету оголосила конкурс серед молодих архітекторів, скульпторів та інших представників творчих професій на створення проекту пам'ятного знаку з метою збереження історичного минулого порту і Південної Пальміри в цілому. Місце розміщення майбутнього пам'ятного знака – на розвилці естакади біля Військового спуску, вибрано не випадково. Саме звідси, з Військової гавані, понад 220 років тому почали будувати порт. Крім того, саме з цього місця пам'ятний знак буде доступний для обзору відвідувачам автобусних портових екскурсій і його буде видно з Воронцовської колонади одеситам і гостям міста.

 

Спочатку про бажання брати участь у розробці даного проекту заявили 16 конкурсантів, але вклалися в терміни і подали заявки 11 осіб - студенти-архітектори, досвідчені містобудівники, портовики. До конкурсної комісії увійшли начальник адміністрації Одеського морського порту Михайло Соколов, Почесний Президент Одеського порту Микола Павлюк, начальник адміністративно-господарської служби Сергій Кужко, начальник ВГІС і КБ Юрій Шевченко, голова МООП Євгенія Прокопець, а також Почесний громадянин міста Одеса, історик-краєзнавець Олег Губар і доктор технічних наук, професор Михайло Пойзнер. Конкурсна комісія мала можливість познайомитися з ескізами і макетами заздалегідь, оцінюючи кожну роботу без упередженості, з урахуванням художніх принципів і ергономіки виконання.

 

Більшістю голосів перемогла ідея архітектора Олексія Чепігіна. Пам'ятний знак першої палі, запропонований автором, нагадує копію дерев'яної палі, застосованої при закладці гавані, оточену штурвалом, що символізує морський характер Одеси. Причому пам'ятник буде виконувати функцію сонячного хронометра – найпершого годинника, встановленого в нашому місті. Таким чином, пам'ятний знак зв'яже минуле, сьогодення і майбутнє. Сподіваємося, що ця ідея отримає гідне втілення і стане ще однією візитною карткою Одеси.

 

Прес-служба адміністрації Одеського морського порту

 

DSC 0074

 

DSC 0076

 

Сінгапур консультуватиме Україну в питаннях розвитку портового господарства

22 квітня відбулася зустріч Міністра інфраструктури України Володимира Омеляна та посла Республіки Сінгапур в Україні Саймона Тензінга де Круза.

 

Враховуючи світовий досвід Сінгапуру з розбудови портового господарства та організації масштабних транзитних вантажопотоків, Володимир Омелян звернувся до пана Посла з проханням організувати візит експертів портової галузі Сінгапуру в Україну для обміну досвідом та вивчення найкращих практик Сінгапурської сторони з розбудови ефективного портового господарства. Пан Саймон Тензінг де Круз підтвердив готовність до активної співпраці.

 

Також під час зустрічі Саймон Тензінг де Круз звернувся до України з проханням підтримати кандидатури Сінгапуру на перевиборах до Ради Міжнародної організації цивільної авіації (ІКАО). Володимир Омелян підтвердив, що Мінінфраструктури готове підтримати кандидатуру Сінгапуру, та звернувся до пана Посла з проханням розглянути можливість взаємної підтримки кандидатур України та Сінгапуру у голосуванні на виборах до Ради Поштової Експлуатації Всесвітнього Поштового Союзу.

 

Представники двох країн обмінялися думками щодо удосконалення договірно-правової бази між Україною та Сінгапуром у галузях морського торговельного судноплавства та повітряного сполучення.

 

На завершення сторони домовилися і надалі ділитися досвідом та продовжувати тісну співпрацю.

 

http://mtu.gov.ua/

 

Нафтосміттєзбирач проекту НМ 440 доставлять в морський порт «Южний» до кінця поточного року

22 квітня 2016 року на Херсонському суднобудівному майданчику «СМАРТ-МЕРИТАЙМ ГРУП» (Smart Maritime Group, Херсон) відбулась закладка секції нафтосміттєзбирача проекту НМ 440, який будується на замовлення адміністрації морського порту «Южний».

 

В урочистому мітингу взяли участь начальник адміністрації морського порту «Южний» Максим Широков, заступник начальника адміністрації з операційної діяльності Олег Житомирський, Голова Херсонської обласної ради Андрій Путілов, Херсонський міський голова Володимир Миколаєнко, керівники обласних органів державної влади, провідних підприємств області, а також ветеранської організації Херсонського суднобудівного заводу.

 

В ході заходу на готову частину судна головний будівельник ХСЗ Сергій Гурський встановив закладну табличку.

Довідка: 24 листопад 2015 генеральним директором Smart Maritime Group Василем Федіним і начальником адміністрації морського порту «Южний» Максимом Широковим в адміністрації порту був підписаний контракт вартістю 99,55 млн грн.

 

Нафтосміттєзбирач проекту НМ 440 передбачається передати в адміністрацію морського порту «Южний» до кінця 2016 року.

 

Прес-служба адміністрації морського порту «Южний»

bottom logo

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2015 | Privacy policy