Новини

port logo-ua

У Маріупольському порту підвели підсумки спартакіади

5 травня, в Маріупольському порту відбулося нагородження виробничих команд за результатами спартакіади 2015 року. Спартакіада ​​проходила протягом усього минулого року і складалася з 17 видів змагань.

 

Збірна команда управління Маріупольського МТП і адміністрації Маріупольського морського порту зайняла почесне друге місце з дев'яти можливих. Перше місце з розривом в п'ять очок посіла команда другого вантажного району порту, третє місце посіла команда служби морської безпеки.

 

Призери спартакіади були нагороджені кубками та грошовими призами, переможці в особистих видах спорту були нагороджені іменними подарунками.

 

Традиційно спартакіада ​​в Маріупольському морському порту проходить щороку і її метою є популяризація здорового способу життя трудових колективах.

 

Прес-служба Маріупольського морського порту

В Бердянському порту наводять лад із перевалкою зернових

В Бердянському порту очищають зерновози перед виїздом з порту на вулиці міста. Таке рішення прийняв в.о.начальника адміністрації Бердянського морського порту Володимир Пікінер після консультацій з керівництвом міста.

 

 

Протягом тижня машини, що транспортують зерно до порту, не повертаються з нього не зачищеними. За вимогою керівництва гавані тепер після розвантаження важковаговиків, водії машин мусять вимітати їх, прибирати після себе на території порту, утилізувати зерно і тільки після цього виїжджати на вулиці міста.

 

 

За задумом керівництва порту, це стане першим кроком на шляху партнерських відносин керівництва міста та портової адміністрації, адже порт отримуватиме необхідні для роботи вантажі, а місто при цьому матиме чисті, а не щедро засіяні зерном шляхи. Тим більше на передодні курортного сезону.

 

 

Також, з 4 травня портова влада розпочала моніторинг випадків перевищення важковаговим транспортом нормативної ваги вантажу, що призводить  до зростання тиску на міські дороги.

 

 

При проведенні моніторингу проводиться детальна фіксація перевізників-порушників із щодобовим повідомленням керівництва Бердянська та ДПС.

 

 

Опрацьовано  також  заходи  зі створення умов припинення руху автотранспорту з 22 години до шостої ранку. Для цього на території порту  буде створено резерв потужностей для одночасного накопичення зерна від 50 до 100 тис. тонн. Для реалізації проекту, керівництво гавані вже веде переговори з потенційними приватними інвесторами.

 

Прес-служба адміністрації Бердянського морського порту

bottom logo

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2015 | Privacy policy