Новини

port logo-ua

У морському порту «Южний» проходить масштабна перевірка безпеки судноплавства суб'єктів господарювання

Фахівцями служби безпеки мореплавання адміністрації морського порту «Южний», на виконання вимог ст. 12, 15 Закону України «Про морські порти України» та наказу Міністерства транспорту України «Про затвердження Положення про систему управління безпеки судноплавства на морському і річковому транспорті», проводяться узгоджені планові аудиторські перевірки функціонування систем управління безпекою судноплавства суб'єктів господарювання в морському порту «Южний» .

У травні 2016 року в адміністрації морського порту «Южний» була проведена аудиторська перевірка функціонування системи управління безпекою ТОВ СБК «Сі Вінд».

Під час аудиту було перевірено ефективність функціонування системи управління безпекою підприємства і плавзасобів, що перебувають в його управлінні, здійснюють буксирувальні операції в морському порту «Южний».

Підсумком аудиторської перевірки стало проведення спільного тренувального заняття сил і засобів щодо дій, при виникненні аварійної ситуації - викид аміаку при навантаженні судна-газовозу.

Злагоджені дії екіпажу буксира «Кілбі» ТОВ СБК «Сі Вінд» і фахівців берегових служб адміністрації морського порту «Южний» показали готовність підприємств до оперативного реагування на ліквідацію аварії.

Прес-служба адміністрації морського порту «Южний»

Круїзне судно Rousse Prestige зайшло в Усть-Дунайський морський порт

Усть-Дунайський морський порт прийняв друге в новому сезоні круїзне пасажирське судно Rousse Prestige (прапор Нідерланди, параметри судна 110м × 11.4м).

Судно з 135 пасажирами на борту відвідало Вилкове 18 травня і далі спрямувало в румунські порти.

Оператором Rousse Prestige виступає голландська компанія Phoenix Reisen.

Всього судно планує відвідати Україну в 2016 році 5 разів.

Прес-служба ДП «АМПУ»

 

Компанія COFCO Agri інвестувала 75 млн дол. США в будівництво нового надпотужного терміналу в морському порту Миколаїв

ТОВ «Дунайська судноплавно-стивідорна компанія», яка входить до української групи компаній COFCO Agri, основним акціонером якої є державна китайська компанія COFCO Corporation – однин з найбільших глобальних виробників і постачальників сільськогосподарської продукції та продуктів харчування, офіційно відкрила новий комплекс з перевантаження зернових і олійних культур. Загальна потужність нового терміналу складає 2 млн тонн продукції на рік. Комплекс побудовано на базі причалів №1 і 2 морського порту Миколаїв. Китайська державна корпорація інвестувала у реалізацію проекту 75 млн дол. США. Будівництво тривало 20 місяців – з серпня 2014 року по квітень 2016 року.

 

Заступник міністра інфраструктури України Юрій Васьков привітав колектив та керівництво компанії COFCO.

«Я щиро вдячний COFCO, що вони повірили в нашу державу в такі нелегкі часи та вклали кошти в її інфраструктуру. Окрема подяка українському офісу компанії, за те що вони виступають партнерами міністерства в питаннях регуляції, розвитку внутрішніх водних шляхів, тарифної політики. Я бажаю керівництву компанії COFCO, щоб на цьому проекті інвестиції в Україну не закінчилися, а результати даного проекту перевищили усі сподівання» - зазначив Юрій Васьков.

 

Новий термінал став однією із найбільших китайських інвестицій у розвиток українського логістичного потенціалу. Це один з важливих кроків на шляху досягнення ефекту синергії між світовим ринком споживання й Україною як одним із потужних регіонів з виробництва та експорту високоякісних продуктів. У результаті будівництва терміналу в Миколаєві створено 150 нових робочих місць.

 

Новий термінал обладнано двома зерносховищами, які складаються з 16 силосів загальною місткістю 120 тис. тон і 4 силосів місткістю понад 1,5 тис. тонн відповідно. Комплекс має станції для розвантаження автомобільного (дві стрічки) і залізничного транспорту (дві стрічки на 8 вагонів), які дозволяють приймати до 10 тис. тонн продукції на добу. До складу терміналу входять також зерносушарка та зерноочистка потужністю 50 тонн на годину, суднонавантажувальна машина потужністю 1 тис. тонн за годину та швидкістю завантаження до 20 тис. тонн за добу, а також лабораторія для перевірки якості зерна. Також термінал має транспортне обладнання, ваги, пробовідбірники та експрес-лабораторію. Крім того, під потреби нового комплексу збудовано автошляхи та майданчики для транспорту в порту.

 

Комплекс побудовано з використанням високотехнологічного обладнання, що виключає будь-який негативний вплив на навколишнє природнє середовище. Для спорудження терміналу компанія використала устаткування таких відомих іноземних фірм як Ag Growth International (AGI), Neuero, Intersystems, Stela Laxhuber Engineering GmbH & Co, а також комплектувальні деталі вітчизняного виробництва «Елеваторпромсервіс», «Зернова столиця» та ін.

Філія «Дельта-лоцман» удосконалює роботу з електронною системою ProZorro

 

Філія «Дельта-лоцман» ДП «АМПУ» удосконалює роботу з електронною системою ProZorro для проведення державних закупівель відповідно до вимог чинного законодавства.

При цьому, особливу увагу керівництво філії приділяє ефективності закупівельних кампаній, дотримання принципів відкритості та прозорості, а також підтримці конструктивного діалогу з потенційними постачальниками.

З цією метою для практичного навчання аспектам проведення електронних торгів, 17 травня співробітники філії, відповідальні за проведення закупівель, взяли участь в семінарі для учасників електронних закупівель, який проводився в м Миколаїв експертами компанії «Держзакупівлі.онлайн» - офіційного учасника реформи державних закупівель, члена електронної системи закупівель ProZorro.

Захід пройшов під егідою Миколаївської мерії в великому залі Миколаївської міської ради.

На семінарі були розглянуті практичні питання проведення державних закупівель в умовах Закону України від 25.12.2015 № 922-VIII «Про державні закупівлі», який вступив в силу з 01.04.2016 року.

Довідка.

Філія «Дельта-лоцман» ДП «АМПУ», в частині т.зв. допорогових сум, перейшов на закупівлі товарів за допомогою електронної системи ProZorro ще 15 квітня 2015 року.

З 01.04.2016 до проведення закупівель через електронну систему ProZorro додалися «допорогові» закупівлі робіт та послуг.

Анонс. Запрошуємо журналістів на прес-тур з екскурсією на унікальне дослідницьке судно. Акредитація - до 17.00 сьогоднішнього дня!

 

Що відбувається з флорою і фауною в умовах зміни клімату, появи нових типів речовин-забруднювачів, акумуляції морського сміття? Яке життя вирує глибоководної частини моря, де немає кисню? Які нові чужорідні види витісняють місцевих мешканців глибин? Які сучасні методи та обладнання для діагностики стану Чорного моря?
 
Відповіді на ці та інші питання ви отримаєте під час прес-туру з нагоди старту Україно-грузинських Чорноморських досліджень. Захід, який відбудеться 23 травня, в понеділок, на 15 причалі морського вокзалу Одеського порту, включає в себе прес-конференцію і екскурсію на сучасне європейське науково-дослідне судно MARE NIGRUM. Початок - о 11.00. Реєстрація з 10:30.
 
Попередня акредитація обов'язкова! Акредитація журналістів з Одеси - до 17:00 19 травня за адресою: kmydra@i.ua.
 
 
Для інформації
 
Вперше на території України і Грузії системні глибоководні дослідження будуть проведені у відкритому морі. Вчені визначатимуть параметри екологічного стану Чорного моря, проводитимуть скринінг нових органічних забруднювачів, широкомасштабне дослідження морського сміття, збирати дані для оновлення каталогу чорноморських дельфінів, досліджувати життя в товщі вод без кисню тощо
 
В експедиції беруть участь представники Міністерства екології та природних ресурсів України, Програми розвитку ООН, Представництва Європейського Союзу в Україні, Інституту морської біології НАН України, Українського наукового центру екології моря (УкрНЦЕМ) Мінприроди України, Національного екологічного агентства «Центр моніторингу Чорного моря» Грузії.
 
Ці дослідження будуть сприяти виконанню Угоди про асоціацію «Україна-ЄС» у сфері екології, зокрема Директиви про морську стратегію (в частині базової оцінки морських вод) і Водної Рамкової Директиви ЄС (в частині оцінки стану прибережних вод).
 
Спільні Чорноморські дослідження проводяться в рамках проекту «Удосконалення екологічного моніторингу Чорного моря» (EMBLAS). Проект фінансуються спільно Європейським Союзом та Програмою розвитку ООН. Загальною метою проекту є сприяння збереженню природного середовища Чорного моря.
 
Більше інформації за посиланням - http://emblasproject.org/
 
Стежити за ходом досліджень і отримувати нові дані про відкриття експедиції на Фейсбук-сторінці: www.facebook.com/UNDPUkraine і twitter.com/UNDPUkraine

 

31 травня – 03 червня 2016 року в Одесі відбудеться Міжнародний транспортний тиждень 2016

31 травня – 03 червня 2016 року в м. Одеса відбудеться Міжнародний транспортний тиждень 2016 – ділова подія, яка вже стала щорічним традиційним заходом та передбачає проведення низки заходів з транспортної проблематики, зокрема в контексті імплементації Угоди про асоціацію та впровадження реформ у транспортному секторі.

 

В рамках Міжнародного транспортного тижня на 2 червня 2016 року заплановано проведення засідання круглого столу на тему: «Угода про асоціацію між Україною, з однієї сторони та Європейським Союзом, Європейським Співтовариством з атомної енергії і їх державами-членами, з іншої сторони, як основний двигун модернізації транспортного сектору України».

 

Крім того, 1 червня 2016 року заплановане проведення Міжнародного форуму «Торгівля, транспорт, митниця: діалог, співробітництво, координація», який стане головним заходом, що відкриє транспортний тиждень. Під час форуму планується обговорити наступні теми: «Позитивний ефект від скоординованої  взаємодії високорозвинутих транспортних комунікацій та управління товаропотоками» та «Галузевий діалог: сучасне уявлення про транспортний сектор та мобільність».

 

Очікується плідна дискусія з вироблення практичних рішень стосовно налагодження ефективної діяльності транспорту з урахуванням тенденцій розвитку міжнародної економіки, впровадження інноваційних технологій під час виконання вантажних перевезень та пошуку нових логістичних пропозицій.

 

Разом з тим, 1 червня 2016 року відбудеться засідання круглого столу з питань розвитку інтермодальних перевезень при підтримці ЄС та ЄЕК ООН та 12-те засідання Міжурядової комісії ТРАСЕКА за участю міністрів держав-учасниць цієї організації.

 

Також, в рамках Транспортного тижня 2016 заплановані такі заходи:

міжнародний семінар ЄЕК ООН з питань спрощення процедур торгівлі та «єдиного вікна»;

міжнародна конференція ГУАМ – транзит;

семінар «Міжнародний морський транспорт в контексті реалізації ЗВТ з ЄС.

 

Загальна програма заходів(257.2 КБ)

General program (268.21 КБ)

bottom logo

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2015 | Privacy policy