Новини

port logo-ua

У Ренійському морському порту проведено тактико-спеціальні навчання із залученням портових операторів

Навчання проводилися в три етапи.

 

Перший етап був спрямований на відпрацювання дій по гасінню умовної пожежі на борту буксира «Інженер Коряковский» і локалізації місця можливого розливу забруднюючих речовин з використанням бонового загородження.

 

Під час другого етапу відпрацьовувалися дії по закладенню умовної пробоїни в ахтерпіку буксира «Хірург Романов».

 

На завершальному третьому етапі відпрацьовувалися дії екіпажу пожежно-рятувального т/х «Смєлий» з порятунку потопаючого і надання йому долікарської допомоги.

 

Навчання проводилися штабом з ліквідації надзвичайних ситуацій на водних об'єктах Ренійської філії ДП «АМПУ».

 

У навчаннях брали участь служби і підрозділи адміністрації порту і портових операторів.

 

Тактико-спеціальні навчання передбачали розвиток у екіпажів суден і відповідальних осіб професійно-ділових якостей, перевірку рівня їх готовності до виконання дій по локалізації та ліквідації надзвичайних ситуацій на водних об'єктах в акваторії Ренійського морського порту.

 

Задіяний персонал показав хорошу підготовку, оперативність і достатність сил при виконанні цілей і завдань навчання з ліквідації надзвичайних ситуацій на водних об'єктах в акваторії Ренійського морського порту.

 

Відпрацьована організація взаємодії чергово-диспетчерських служб, штабу, керівництва та екіпажів суден.

 

Відпрацьована схема оповіщення та зв'язку при проведенні робіт.

 

Навчальні завдання досягнуті. Програма навчань виконана.

 

 

 

Зростання перевалки контейнерів в Одеському порту в січні-травні 2016 р. складає 25,7%

За оперативними даними служби економіки і фінансів адміністрації Одеського порту, обсяг перевалки контейнерів на причалах порту в травні 2016 р склав 38792 TEU, що на 9611 TEU або на 32,9% перевищує аналогічний показник травня минулого року. Сумарне зростання перевалки контейнерів за перші п'ять місяців поточного року в порту в порівнянні з січнем-травнем 2015 р. становить 25,7%: 193452 TEU проти 153841 TEU.

Нагадаємо, судна-контейнеровози в Одеському порту в даний час обробляються на двох терміналах - на Карантинному молу і у Хлібній гавані. Оперують терміналами відповідно стивідорні компанії ДП «ГПК Україна» і ТОВ «Бруклін-Київ порт».

Прес-служба адміністрації Одеського морського порту

Представники берегової охорони США відвідали Іллічівський та Одеський порти

В Іллічівському морському порту відбулася зустріч з представниками берегової охорони США.

Американську сторону представляли: лейтенант командер Кірстін Фрід-Салліван, Ендрю Фіппс, Джордж Коттрелл і Пол Рудик. На зустрічі також була присутня Валентина Сиза - помічник з економічних питань посольства США в Україні.

Мета ознайомчого візиту - обмін досвідом керівників адміністрації Іллічівського морського порту з американською стороною в частині створення ефективної сучасної системи охорони суден і організації заходів з безпеки в морських портах.

В рамках візиту розглядалися питання ефективності системи морської безпеки порту і портових операторів, вдосконалення та стратегії розвитку сучасної системи охорони суден і портових споруд. Були розглянуті питання навчання персоналу, методика проведення тренінгів та навчань.

Особливу увагу гості приділили взаємодії служби морської безпеки адміністрації Іллічівського морського порту з портовими операторами і контролюючими службами.

Учасники делегації відвідали контрольно-пропускні пункти, де на місці обговорили питання пропускної системи та взаємодії охоронних підрозділів порту і портових операторів з правоохоронними та контролюючими органами.

По завершенню зустрічі американська сторона тепло подякувала представникам Іллічівського морського порту за пізнавальну екскурсію і запросила українських фахівців здійснити візит в США.

 

Пізніше в цей же день делегати відвідали Одеський порт з аналогічним візитом.

 

Прес-центр адміністрації Іллічівського морського порту

 

 

bottom logo

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2015 | Privacy policy