Новини

port logo-ua

В адміністрації морського порту «Южний» проводять регулярне морське патрулювання акваторії

З метою запобігання та протидії актам тероризму, актам незаконного втручання та піратства в морському порту «Южний», проводиться щозмінне морське патрулювання акваторії.

 

 

Патрулювання здійснюється на суднах портового флоту та на лоцманських катерах адміністрації «Дельта-лоцман» ДП «АМПУ».

 

В ході морського патрулювання особлива увага приділяється спостереженню за акваторією морського порту, портовими засобами, суднами і маломірними плавзасобами.

 

Для запобігання можливого забруднення акваторії морського порту постійно здійснюється моніторинг стану навколо суден.

 

Також офіцери служби морської безпеки адміністрації забезпечують візуальний контроль технічного стану причалів, швартових та відбійних пристроїв з метою перевірки їх готовності до прийому та обслуговуванню суден, що здійснюють міжнародні рейси.

 

Прес-служба адміністрації морського порту «Южний»

В адміністрації морського порту «Южний» відкрили Дошку пошани

10 червня 2016 року, напередодні святкування третьої річниці з дня заснування адміністрації морського порту «Южний», в адміністрації відбулося урочисте відкриття Дошки пошани.

 

- Це одна з форм прояву поваги до людей самих різних професій, які зробили серйозний внесок в розвиток морського порту «Южний», - підкреслив начальник адміністрації Максим Широков.

 

На інформаційному стенді, розташованому на території 601 корпусу адміністрації, розмістилися фотографії легендарних особистостей, які творили історію порту, а також тих, хто створює нинішній імідж підприємства.

 

Стенд має кілька розділів: «Легендарні особистості морського порту« Южний »,« Кращі працівники адміністрації морського порту «Южний», «Кращі підрозділи адміністрації морського порту «Южний».

 

Список портовиків, імена яких розміщені на Дошці пошани в адміністрації морського порту:

Іванов Володимир Григорович;

Пилипенко Віктор Петрович;

Шепель Сергій Матвійович;

Каменчук Андрій Григорович;

Плутенко Павло Семенович;

Вальчук Леонід Васильович;

Кокшаров Геннадій Олексійович;

Чехлова Лариса Євгенівна;

Павловський Даміан Олександрович;

Незавітін Станіслав Якович;

Гладушевський Олексій Лукич;

Невмержицький Юрій Васильович;

Бєлінський Андрій Григорович;

Новицька Ірина Миколаївна;

Чайковський Леонід Павлович;

Князєв Петро Павлович;

Заїка Віктор Петрович;

Ковалюк Кирило Іванович;

Дубовой Олександр Савович;

Луць Тамара Вікторівна;

Соколов Анатолій Іванович;

Ніколаєв Микола Миколайович;

Красюк Віктор Петрович;

Агабеков В'ячеслав Грантович;

Кулик Валерій Сергійович;

Відділ гідротехнічних, інженерних споруд та капітального будівництва

Відділ тендерних процедур.

 

Список буде оновлюватись щороку.

 

Прес-служба адміністрації морського порту «Южний»

 

Україна має бути конкурентоздатною у Чорноморському басейні, - Володимир Омелян

Міністерство інфраструктури розпочало підготовку до реформування морської галузі, результатом якої має стати створення Морської адміністрації України та перегляд функціонування портів. Про це завив Міністр інфраструктури України Володимир Омелян, відкриваючи нараду щодо реформування морської галузі 10 червня 2016 року.

 

«Ми розпочали серію Установчих зборів щодо реформування низки галузей України. Сьогодні ми запросили усіх представників адміністрацій морських портів, бізнесу і експертного середовища як з України, так і з-за її меж  для того, щоб фахово розібратися в тому, що відбувається у галузі та яких заходів необхідно вжити, щоб вона йшла у ногу з часом», - повідомив  Володимир Омелян.

 

«Ми хочемо реформувати адміністрацію морських портів, яка неодноразово була джерелом скарг на зловживання та неефективність. Сподіваємося, що підсумком цих нарад буде створення Морської адміністрації України. Цей орган має стати вкрай важливим для системного розвитку галузі», - зазначив Міністр.

 

Одним з головних питань, на думку Володимира Омеляна, є реформа морських портів та розвитку їх привабливості у Чорноморському басейні.

 

«Говорячи про конкурентоспроможність портів, вкрай важливо обговорити питання приватизації та концесії, або, можливо, інших видів управління державним майном. Не менш важливим є питання портових тарифів, ставок і зборів для того, щоб Україна була конкурентоздатною у Чорноморському басейні. Сьогодні ці збори у нас перевищують в кілька разів ставки інших портів», - зауважив Володимир Омелян.

 

Відпрацювання всіх нормативних актів та змін до законодавчої бази, на думку Міністра, повинні завершитися до осені.

 

 http://mtu.gov.ua/

bottom logo

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2015 | Privacy policy