Новини

port logo-ua

Морські порти України відвідала делегація з Туреччини

23 червня 2016 року адміністрацію Одеського і «Южного» морських портів відвідали офіційні представники найбільшого в Центральній Азії генпідрядника - турецької компанії «ILK Construction Trade, Inc.».

Мета візиту - налагодження ділових відносин і розширення співпраці. В рамках візиту гостям були презентовані Плани перспективного розвитку морських портів на коротко, середньо та довгострокову перспективу.

Також представники компанії були ознайомлені з інвестиційними проектами в морських портах, які вже реалізуються,

Крім того, представники турецької компанії провели нараду з в.о. голови ДП «АМПУ» Юрієм Наконечним, окреслили можливості співпраці, презентували свої виробничі потужності.

Довідка: Основний профіль роботи компанії «ILK Construction Trade, Inc.» - виконання всього комплексу робіт і послуг у сфері інфраструктури, промислового і цивільного будівництва.

Прес-служба ДП «АМПУ»

 

Одеський порт починає тестувати електронне оформлення експортних вантажів в контейнерах

В Одеському морському порту впроваджується технологічна схема оформлення експортних вантажів в контейнерах. На початковому етапі оформлення проводиться як з використанням паперового документообігу, так і з використанням електронних форм документів в Інформаційній системі портового співтовариства.

 

Раніше в системі ІСПС було передбачено впровадження електронних заявок на всі вантажі, які прибувають в порт автомобільним транспортом. Надалі на підставі даних електронної заявки може оформлятися електронний приймальний акт, доручення на навантаження вантажів та інші необхідні документи.

 

Попередньо, нова технологічна схема прямувала для ознайомлення портовим операторам Одеського порту, що здійснює переробку контейнерних вантажів.

Впровадження нової схеми дозволяє значно скоротити час обробки вантажів в контейнерах, уникнути механічних помилок, а також усунути корупційні ризики.

 

Прес-служба ДП «АМПУ»

У морському порту «Южний» пройшла аудиторська перевірка функціонування системи управління безпекою

У червні 2016 року в адміністрації морського порту «Южний» пройшла аудиторську перевірку функціонування системи управління безпекою на ТОВ з іноземними інвестиціями «Трансінвестсервіс».

Під час аудиту було перевірено ефективність функціонування системи управління безпекою мореплавання підприємства, взаємозв'язок служб і засобів підприємства і адміністрації, з метою участі в колективній безпеці морського порту «Южний».

Підсумком аудиторської перевірки стало проведення спільного тренувального заняття сил і засобів з ліквідації аварійної ситуації - розлив масла, при навантаженні судна на причалі №22. Оперативні дії персоналу і диспетчерських служб дозволили в найкоротші терміни підготувати необхідне обладнання і спеціалізовані плавзасоби і приступити до ліквідації аварії.

Прес-служба адміністрації морського порту «Южний»

 

 

В Ренійському порту відбулись тактико-спеціальні навчання

23червня в РФ ДП «АМПУ» були проведені тактико-спеціальні навчання з локалізації і ліквідації аварійних розливів нафтопродуктів в акваторії Ренійського морського порту та спасіння людини на воді.

Навчання пройшли згідно плану.

Учбові цілі досягнуті у повному обсязі.

Практична робота органів управління навчаннями і суднових екіпажів задовільна.

Своєчасно проведено оповіщення, збір персоналу, координування дій і сил.

Відпрацьовані дії штабу з ліквідації надзвичайних ситуації на водних об’єктах з головною диспетчерською і суднами портового флоту.

Відпрацьовані навички застосування сорбенту для збору нафтопродуктів на випадок їх витікання при пошкоджені корпусу судна.

Учасники навчання:

- Штаб з ліквідації надзвичайних ситуацій на водних об’єктах в акваторії Ренійського морського порту;
- Головна диспетчерська;
- Судна портового флоту – т/х «Сборщик-5»; т/х «Арктур»; т/х «Смєлий».

- Відділення пожежогасіння портового флоту.

 

 

Маріупольський порт отримав позитивну оцінку планів розвитку від транспортного комітету Верховної Ради

22 червня Маріупольський порт відвідала делегація представників Міністерства інфраструктури України та Комітету Верховної Ради України з питань транспорту на чолі з першим заступником міністра Євгеном Кравцовим і головою комітету Ярославом Дубневичем.

 

В рамках свого виїзного засідання київські гості відвідали Маріупольський порт, щоб ознайомитися з поточним станом справ і перспективами розвитку морських воріт Донбасу. Директор порту Олександр Олійник розповів чиновникам про притягнення 100 мільйонів гривень інвестицій в модернізацію складу генеральних вантажів і про проект будівництва зернового терміналу, що дозволить створити на першому вантажному районі високотехнологічний кластер зі зберігання і перевалки харчових вантажів.

 

В ході екскурсії гості ознайомилися з перевалочними потужностями Маріупольського МТП і дали хорошу оцінку планам його подальшого розвитку. Оскільки впровадження сучасних технологій не тільки знижує собівартість перевалки вантажів, а й забезпечує високий рівень безпеки портовиків при проведенні робіт.

 

«Перший заступник міністра інфраструктури позитивно оцінив нашу роботу з диверсифікації вантажопотоків і будівництва нових сучасних потужностей. Він також гарантував нам підтримку міністерства. Тим більше що всі наші плани розвитку вже затверджені на рівні Кабінету міністрів України», - прокоментував Олександр Олійник.

 

Далі на своєму засіданні представники міністерства, Верховної ради, обласної і міської влади, а також керівники транспортних підприємств Приазов'я обговорили питання ремонту автомобільних доріг, відновлення залізничного сполучення Маріуполя з північчю Донбасу, подальшого розвитку Маріупольського порту, введення в лад міського аеропорту і інші.

 

 

bottom logo

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2015 | Privacy policy