Новини

port logo-ua

Екіпаж лоцманського катера «Гард» запобіг трагедію на морі

26 червня о 18:20 екіпаж лоцманського катера «Гард» філії «Дельта-лоцман» ДП «АМПУ», повертаючись в акваторію порту «Южний» після виконаної роботи з доставки лоцмана на борт судна, виявив людину, яка намагалася втриматися на плаву біля буя підхідного каналу до порту. Капітан-змінний механік лоцманського катера «Гард» Микола Єременко негайно віддав команду «людина за бортом» і разом з екіпажем судна (моторист-матрос Кирило Чураков і матрос Сергій Кузьмич) приступив до рятувальної операції.

 

При підході до місця події екіпаж виявив молоду жінку, що вибилася з сил на сильній течії, і негайно підняв її на борт.

 

Як з'ясувалося, мешканка м.Київ перебувала в м.Южне відпочинку. Упевнена в своїх силах зважаючи на заняття плаванням, вона вирішила поплавати у відкритому морі. Через деякий час жінка виявила, що течія почала зносити її в акваторію порту між захисними молами. Після безрезультатної боротьби з течією жінка спробувала схопитися за буй, щоб відпочити. Однак, через слизькі водорості, що покривали поверхню буя, ці спроби виявилися марними і людина остаточно позбулася сил. Якби не вчасно наспіла допомога, то трагедія була б неминуча.

Врятована жінка, жива і здорова, була повернута до місця відпочинку.

 

Прес-служба філії "Дельта-Лоцман" ДП "АМПУ"

 

Делегація Міністерства енергетики США відвідала Скадовський порт

Делегація Міністерства енергетики США відвідала адміністрацію Скадовського морського порту в рамках реалізації спільного проекту міжнародної технічної допомоги «Виявлення та припинення ядерної контрабанди» у пункті пропуску через державний кордон «Скадовський морський торговельний порт».

Для іноземної делегації організовано зустріч на території підприємства з усіма контролюючими службами з метою ознайомлення членів делегації з інфраструктурою, попереднім визначенням обсягу, конфігурації та потенційних місць розміщення елементів комплексів автоматизованого контролю за переміщенням радіоактивних речовин та ядерних матеріалів типу «TSA».

Під час зустрічі сторони обговорювали питання потенційних місць розміщення елементів комплексів автоматизованого контролю типу «TSA» імпортних та експортних вантажів на території Скадовського морського порту. Також на вказаних дільницях спеціалісти провели ряд замірів природного радіаційного фону з метою максимально точного налаштування комплексів, які планується встановити.

Проведена зустріч передбачає подальше ініціювання розробки єдиного механізму установки і модернізації комплексів автоматизованого контролю за переміщенням радіоактивних речовин і ядерних матеріалів на території Скадовського морського порту. Орієнтовні терміни реалізації проекту – 2017 рік.

 

Прес-служба адміністрації Скадовського морського порту

 

Водіям адміністрації морського порту «Южний» нагадали про правила безпеки дорожнього руху

На минулому тижні фахівці служби охорони праці адміністрації морського порту «Южний» провели профілактичне заняття з безпеки дорожнього руху. Заняття проводилося серед водіїв автогосподарства адміністрації з метою недопущення виникнення дорожньо-транспортних пригод в зв'язку зі спекотною погодою.

 

В ході заняття його учасникам були доведені рекомендації національної поліції щодо заходів безпеки, яких необхідно дотримуватися в процесі роботи в спекотних погодних умовах.

 

Прес-служба адміністрації морського порту «Южний»

У морському порту «Южний» обговорили питання, пов'язані з проведенням додаткових заходів щодо посилення морської безпеки

Минулого тижня в адміністрації морського порту «Южний» відбулась спільна нарада з питань виконання вимог Постанови КМУ від 08.06.2016 р. № 371 «Питання протидії незаконному переміщенню товарів через державний кордон України».

 

У нараді взяли участь представники ВПС «Південний», митного поста «Григорівка», МРВ СБУ «Южний», Южненського ВП ГУНП в Одеській області та служб безпеки портових операторів морського порту «Южний».

 

В ході засідання було заплановано проведення спільної наради з організації здійснення додаткових заходів, спрямованих на посилення контролю за станом безпеки в зоні відповідальності морського порту «Южний». Мета заходу - створення комплексної системи взаємодії, інформування та оповіщення. На нараді планується узгодити порядок проведення комісійних обстежень об’єктів портових операторів морського порту «Южний», а також спільних навчань зі службами безпеки портових операторів, органами поліції охорони та Служби безпеки України.

 

Прес-служба адміністрації морського порту «Южний»

В Скадовському порту відбулась перевірка з питань охорони праці та пожежної безпеки

В період з 23 по 24 червня 2016 року комісією у складі працівників служби охорони праці та провідного інженера пожежної та техногенної безпеки ДП «АМПУ» проведено цільову перевірку адміністрації Скадовського морського порту з питань організації роботи з охорони праці та пожежної безпеки.

Перевіркою встановлено, що адміністрація Скадовського морського порту регулярно проводить роботу з виконання першочергових питань з охорони праці.

Розроблені посадові інструкції та інструкції з охорони праці, проведено навчання та перевірка знань з питань охорони праці для посадових осіб. Забезпечено проведення оперативного контролю за станом охорони праці в підрозділах. Проводяться інструктажі з охорони праці, розроблені комплексні заходи з досягнення встановлених нормативів з охорони праці. В цілому організація роботи з охорони праці в філії визнана задовільною. Разом з тим, в акті комісії вказано і на окремі недоліки в організації роботи з охорони праці по яким необхідно в найкоротші терміни прийняти відповідні заходи.

Прес-служба ДП «АМПУ»

bottom logo

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2015 | Privacy policy