Новини

port logo-ua

В Іллічівському морському порту відбулося засідання круглого столу «Підтримка впровадження транспортної стратегії України»

В Іллічівському морському порту відбулося засідання круглого столу в рамках проекту технічної підтримки Міністерства інфраструктури України «Підтримка впровадження транспортної стратегії України» (ПТС), який фінансується Європейським Союзом.

До складу президії увійшли: народний депутат України Олександр Урбанський; директор ДП «Іллічівський морський торговельний порт» Сергій Крижановський; начальник відділу інвестицій в інфраструктурні проекти Агентства інвестицій Одеської облдержадміністрації Володимир Шемаєв, представник проекту ЄС «Підтримка впровадження транспортної стратегії України» Ірина Саідова.

Мета проекту - підтримка впровадження Транспортної стратегії України і допомога в розвитку та впровадженні внутрішніх секторальних програм відповідно до існуючих видів транспорту, а також в сфері безпеки транспорту та енергоефективності.

Одеська облрада і Одеська облдержадміністрація підтримали проведення круглого столу з метою широкого громадського обговорення та подальшого впровадження запропонованих європейськими фахівцями директив і регламентів в законодавство України.

В ході зустрічі були представлені презентації команди експертів в сфері річкового, морського, залізничного та авіаційного транспорту. Розглядалися технічні і фінансові сторони. Обговорювалася можливість впровадження реформ з метою створення конкурсних умов для всіх транспортних галузей.

Нагадаємо, що 20 жовтня 2010 року Кабінет міністрів України прийняв «Транспортну стратегію України на період до 2020 р.», спрямовану на підтримку стійкої і ефективної діяльності транспортного сектору для створення умов з метою соціально-економічного розвитку країни, підвищення конкурентоспроможності національної економіки і безпеки на транспорті.

Прес-центр адміністрації Іллічівського морського порту

 

В адміністрації Іллічівського морського порту відбулося засідання комісії з надзвичайних ситуацій

У заході взяли участь члени комісії з питань надзвичайних ситуацій: керівники і фахівці адміністрації Іллічівського морського порту, представники портових операторів, правоохоронних і контролюючих органів.

 

Головна тема наради - аналіз стану протипожежної безпеки та екологічної обстановки в порту в умовах літньої спекотної погоди, підвищення протипожежної стійкості об'єктів на території Іллічівського морського порту і в акваторії Сухого лиману.

 

В ході заходу було обговорено план спільних дій адміністрації Іллічівського морського порту і портових операторів щодо недопущення надзвичайних ситуацій. Особливу увагу було приділено питанням покосу і прибиранню трави, вивезення сміття та інших відходів виробництва. Аналізувався технічний стан обладнання і систем пожежогасіння - особливо в дитячому оздоровчому комплексі «Альбатрос» і Палаці спорту «Юність».

 

На засіданні обговорювалися питання посилення заходів щодо безпечного судноплавства в акваторії порту, питання стоянки суден маломірного флоту та їх несанкціонованого входу в акваторію порту. Вирішувалися також питання списання плавзасобів, що вийшли з експлуатації, і необхідність зливу залишків паливно-мастильних матеріалів з таких суден перед їх утилізацією для недопущення забруднення акваторії Сухого лиману.

 

Заступник начальника адміністрації Іллічівського морського порту з операційної діяльності В'ячеслав Газун акцентував увагу керівників баз стоянки маломірних суден на неприпустимість дій незаконного втручання в господарську діяльність державного підприємства і необхідності виконання ними вимог Обов'язкових постанов по порту Іллічівськ.

 

«Необхідно припиняти всілякі спроби несанкціонованого вторгнення в акваторію порту суден маломірного флоту, так як подібні факти є прямою загрозою безпеці судноплавства», - зазначив В'ячеслав Газун.

 

За результатами наради були визначені проблемні моменти для недопущення надзвичайних ситуацій та складено Протокол із зазначенням термінів усунення виявлених проблемних питань.

 

«В умовах літньої спеки особливо важливо завчасно і конструктивно вирішувати питання безпеки. Ми всі відповідальні за протипожежний стан на об'єктах господарювання - у нас один будинок, і цей будинок треба берегти. Правопорушники повинні чітко розуміти, що ситуація під цілодобовим контролем і за неправомірні дії доведеться відповідати», - звернувся до присутніх заступник начальника адміністрації Іллічівського морського порту з операційної діяльності В'ячеслав Газун.

 

Прес-центр адміністрації Іллічівського морського порту

 

В адміністрації СМП «Октябрьск» відбулося засідання Ради порту

29 червня 2016 року в адміністрації спеціалізованого морського порту «Октябрськ» відбулося засідання Ради порту.

 

На порядку денному розглядалися наступні питання: обмеження державного агентства автомобільних доріг України «Укравтодор» руху великовантажного транспорту протягом літнього періоду, виконання плану вантажопереробки 2016 року в спеціалізованому морському порту «Октябрьск», питання формування знижок на перевезення вантажів залізницею.

 

За результатами наради було прийнято рішення посилити роботу з перевізниками щодо дотримання габаритно-вагових нормативів і обмежень "Укравтодору", провести зустріч з експедиторськими компаніями з питань залучення додаткових вантажопотоків і труднощів, що виникають в процесі обробки вантажів і обслуговування транспортних засобів в СМП «Октябрьск».

Прес-служба адміністрації СМП «Октябрьск»

 

bottom logo

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2015 | Privacy policy