Новини

port logo-ua

Підсумки вантажоперевалки в Одеському порту у січні-червні 2016 р.

Обсяг перевалки сухих вантажів на причалах Одеського порту в січні-червні ц.р. зафіксовано на позначці 10798,6 тис. тонн, що на 647,3 тис. тонн або на 6,4% вище результату аналогічного періоду минулого року. Показники перевалки наливних, відповідно: 855,7 тис. тонн - «мінус» 1362,9 тис. тонн або «мінус» 61,4%. Такі оперативні дані служби економіки (СЕ) адміністрації порту.

Згідно з цими ж даними СЕ, динаміка трьох провідних позицій у номенклатурі суховантажів за звітний період виглядає наступним чином:

хлібні навалом - 3861,7 тис. тонн (109,2% до I п/р 2015 р.);
контейнери - 3255,1 тис. тонн (128,7%) або 229 853 TEU (126,9%);
чорні метали - 3130,4 тис. тонн (що відповідає рівню минулого року).

У номенклатурі наливних вантажів поряд з падінням нафтоналиву - «мінус» 1291,8 тис. тонн (23,3% до результату I п/р минулого року) і нафтопродуктів - «мінус» 1461,8 тис. тонн (13,2%), звертає на себе увагу зростання обсягів перевалки рослинних масел - «плюс» 42,2 тис. тонн (224,1%).

Трійку лідерів за обсягами переробленого тоннажу в січні-червні ц.р. серед стивідорних компаній порту як і раніше очолює ТОВ «Бруклін-Київ»:
ТОВ «Брукін-Київ» (оператор причалів Хлібної гавані) - 2223,1 тис. тонн (72,9% до I п/р минулого року);
ДП «ГПК Україна» (оператор контейнерного терміналу на Карантинному молу) - 1955,4 тис. тонн (108,9%);
ТОВ «Бруклін-Київ Порт» (оператор контейнерного терміналу у Хлібній гавані) - 1299,7 тис. тонн (177,6%).

Цікава подробиця: стивідорна компанія ТОВ «Олімпекс-купе Інт.» (оператор потужностей 3-4 причалів Карантинного молу) завершила перше півріччя поточного року практично з таким же результатом, як і в аналогічному періоді минулого року: 1175,4 тис. тонн проти 1175,8 тис. тонн (100,0%).

Прес-служба адміністрації Одеського морського порту

Оформлення приходу суден у СМП «Октябрьск» за І півріччя 2016

За даними головної диспетчерської філії «Октябрьск» ДП «АМПУ» у період з 1 січня по 30 червня 2016 року у спеціалізованому морському порту «Октябрьск» було проведено 165 процедур з оформлення приходу-відходу суден.

Контрольні процедури безпосередньо на борту суден здійснювались представниками санітарно-епідеміологічної служби у 23 випадках (13,94% від загальної кількості оформлень), представниками фітосанітарної інспекції - 3 рази (1,82 %), представниками митниці – 18 разів (10,91%).

Екологічний та ветеринарний контроль на борту суден під час оформлення приходу не проводився.

Середній час від завершення швартових операцій до початку підготовки до вантажних операцій становить 15 хвилин.

Прес-служба адміністрації СМП «Октябрьск»

У Ренійському морському порту проведено тактико-спеціальні навчання

7 липня 2016 року в Ренійському морському порту проведено тактико-спеціальні навчання.

 

Навчання проводилися в три етапи.

 

Перший етап був спрямований на відпрацювання дій по гасінню умовної пожежі на борту плавучого крана «КПЛ - 115» і локалізації місця можливого розливу забруднюючих речовин з використанням бонового загородження.

 

Під час другого етапу відпрацьовувалися дії по закладенню умовної пробоїни на т/х «Смєлий».

 

На завершальному третьому етапі відпрацьовувалися дії екіпажу пожежно-рятувального т/х «Арктур» з порятунку потопаючого і надання йому долікарської допомоги.

 

Навчання проводилися штабом з ліквідації надзвичайних ситуацій на водних об'єктах Ренійської Філії ДП «АМПУ».

 

У навчаннях брали участь:

 

- Служба охорони праці РФ ДП «АМПУ;
- Портовий флот РФ ДП «АМПУ;
- Відділ розвитку і логістики РФ ДП «АМПУ»

 

Задіяний персонал показав хорошу підготовку, оперативність і достатність сил при виконанні цілей і завдань навчань з ліквідації надзвичайних ситуацій на водних об'єктах в акваторії Ренійського морського порту.

 

Навчальні завдання досягнуті. Програма навчань виконана.

 

Прес-служба адміністрації Ренійського морського порту

 

 

 

Посилення контролю за станом безпеки в морському порту «Южний»

Минулого тижня, на виконання доручення заступника міністра інфраструктури України, в адміністрації морського порту «Южний» пройшла спільна робоча нарада за участю керівників служб безпеки портових операторів морського порту «Южний», представників контролюючих та правоохоронних органів. Мета заходу - створення комплексної системи взаємодії, інформування та сповіщення.

 

В ході наради було розглянуто коло актуальних питань, в тому числі проведення підготовки та спільних навчань персоналу, обстеження територій портових операторів та забезпечення додаткових заходів щодо посилення контролю за станом безпеки на підприємствах морського порту «Южний».

 

Заходи, що здійснюються в морському порту «Южний» на постійній основі, спрямовані на запобігання і своєчасне реагування на можливі терористичні загрози щодо об'єктів транспортної інфраструктури.

 

Прес-служба адміністрації морського порту «Южний»

bottom logo

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2015 | Privacy policy