Новини

port logo-ua

В Іллічівському морському порту пройшли тактико - спеціальні навчання

В Іллічівському морському порту пройшли тренувальні тактико-спеціальні навчання з гасіння умовної пожежі. Місце проведення навчань – портовий клуб та літній зал ДП «ІМТП».

Мета навчань – перевірка боєготовності та взаємодії пожежних та аварійно-рятувальних підрозділів Іллічівського морського порту, ДСНС м.Чорноморська та Іллічівського судноремонтного заводу. Вивчалися також особливості гасіння умовної пожежі на окремому об'єкті для відпрацювання професійних знань і навичок особового складу.

За легендою навчань, в портовому клубі внаслідок короткого замикання електропроводу сталося загоряння залу нарад на 2-му поверсі. При цьому, в сусідньому приміщенні знаходилися люди. Серед постраждалих – співробітник портклубу.

Тренування стартували з негайного оповіщення керівництва підприємства про аварію. Адміністратор об'єкта відкрив всі евакуаційні виходи, евакуював співробітників, організував гасіння пожежі первинними засобами захисту. Керівники оперативно повідомили про те, що трапилося в диспетчерські служби відомчих команд пожежної охорони ВКПО-1 адміністрації Іллічівського морського порту, Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС-22), а також пожежно-технічну рятувальну службу ПАТ «ІСРЗ».
Пожежні команди, які прибули за сигналом, миттєво приступили до ліквідації умовного вогнища загоряння. Учасники навчань перемістили «потерпілого» в карету швидкої допомоги, де йому надали першу медичну допомогу.

Завдяки злагодженим діям усіх підрозділів пожежу було успішно ліквідовано.

«В цілому навчання показали професійний рівень підготовки особового складу. Вивчено технічні особливості гасіння умовної пожежі на культурно-видовищних об'єктах. Надані необхідні рекомендації щодо практичного виконання поставлених завдань», – підвів підсумки навчань начальник служби пожежної та техногенної безпеки адміністрації Іллічівського морського порту Дмитро Бойко.

 

Прес-центр адміністрації Іллічівського морского порту

 

 

Нафтогавань Одеського порту прийняла під вивантаження три танкера одночасно

14-15 липня у нафтогавані Одеського порту ошвартувалися під вивантаження три танкери: два - з транзитним мазутом і один - з імпортної нафтою. Загальна кількість вивантаженого наливу має скласти 122 тис. тонн. Одне судно - т/х VF TANKER-18 (6532 тонни мазуту) вже оброблено і вийшло у відкрите море, два інших - т/х QUARTZ (31154 тонни мазуту) і т/х AEGEAN POWER (84931 тонна сирої нафти) повинні покинути гавань найпізніше 17 червня, в неділю.

За повідомленням заст. головного диспетчера адміністрації порту Олександра Крикунова, вантажообіг нафтогавані в поточному липні повинен скласти 205 тис. тонн, що на 70 тис. тонн вище результату липня минулого року.

- У першому півріччі 2016 року, - продовжив О.Крикунов, - середньомісячний обсяг перевалки нафти і нафтопродуктів у порту склав трохи більше 120 тис. тонн, що удвічі нижче за показник січня-червня минулого року. Червень взагалі був для нас провальний - перероблено трохи більше 50 тис. тонн. Тому постановку під вивантаження відразу трьох танкерів ми сприйняли як обнадійливий старт більш вдалого другого півріччя... Плюс до цього, не можна не відзначити цікаву деталь: за останні півстоліття в історії Одеського порту нафторайон вперше прийняв під вивантаження три танкери одночасно. Всі служби порту, представники нафтобаз і суміжні організації, відповідальні за швартування, бонування і стикування технологічних процесів, спрацювали оперативно і професійно.

Прес-служба адміністрації Одеського морського порту

У 2015/2016 маркетинговому році Одеський порт переробив чверть обсягу українського зерноекспорту

У червні ц.р. офіційно закінчився 2015/2016 маркетинговий рік (МР, липень 2015 - червень 2016 р.) Згідно з даними Міністерства аграрної політики і продовольства за цей період українські товаровиробники відправили на експорт 39,4 млн. т зерна. Більше 10 млн. тонн цього обсягу, тобто четверта частина була відвантажена з причалів Одеського порту. Про це повідомляють в службі економіки адміністрації порту.

Нагадаємо, всього за минулий календарний рік Одеський порт переробив 8,6 млн. т хлібних вантажів навалом, що є найвищим результатом підприємства за чверть століття незалежності України. Підсумки зерноперевалки за МГ в адміністрації порту офіційно оприлюднюють вперше відповідно до міжнародної практики статзвітності показників зернового ринку.

Сьогодні прийом і перевалку зернових вантажів на судна в Одеському порту здійснюють на шести терміналах: ЗПК «Бруклін-Київ», ПЗТ «Олімпекс Купе», ПрАТ «Укрелеваторпром», ДПЗКУ «Одеський зерновий термінал», ПрАТ «Порто-САН», ТОВ «Новотех-термінал».

Прес-служба адміністрації Одеського порту

Понад 1300 круїзних пасажирів відвідали порт Усть-Дунайськ з початку сезону 2016

14 липня морський порт «Усть-Дунайськ» (Вилкове) прийняв восьме за рахунком судно типу «річка-море» в круїзному сезоні 2016 року. Їм стало Rousse Prestige компанії-оператора Phoenix Reisen (прапор Нідерланди, параметри судна 110×11.4м).

 

Круїзні суднозаходи в порт Вилкове забезпечують 2 оператори, компанії «GTA-Sky-Ways» і «Phoenix Reisen», судна яких здійснюють навігацію за маршрутом Пассау-Вилкове-Пассау з заходом в порти Румунії, Болгарії та Словаччини. В Україні туристам пропонують екскурсії дельтою Дунаю та визначним пам'яткам Вилкове.

 

Всього в 2016 році планується прийняти 13 суден. Загальна кількість круїзних пасажирів вже склала 1340 осіб.

 

Круїзний сезон 2016 порту «Усть-Дунайськ» триватиме до 27 вересня.

 

Прес-служба ДП "АМПУ"

 

 

 

bottom logo

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2015 | Privacy policy