Експлуатаційне днопоглиблення

Експлуатаційне днопоглиблення – це процес очищення акваторії порту та підхідних каналів від наносного ґрунту для підтримки заданих (паспортних) глибин і безпеки судноплавства.

Наноси ґрунту утворюються внаслідок природніх явищ, таких як придонні течії, стік річок або шторми. Це призводить до зменшення габаритів акваторій та їх глибин і вводить обмеження на можливість порту приймати ті чи інші судна.

Наноси ґрунту або природня заносимість є постійним процесом, тому в портах регулярно проходить вимірювання глибин для визначення потреби в експлуатаційному днопоглибленні. Вимога щодо систематичного днопоглиблення визначена Правилами технічної експлуатації портових гідротехнічних споруд, розробленими ЧорноморНДІпроект та затвердженим Міністерством інфраструктури України.

Наноси ґрунту в основному бувають мулисті і піщані, можуть відрізнятися ступінню складності їх розробки.

Вибір тієї чи іншої техніки визначається окремо в кожному конкретному випадку, для кожної ї ділянки днопоглиблення.

Терміни проведення днопоглиблення залежать від інтенсивності природної заносимості, прийнятих запасів на заносимість і техніко-експлуатаційних характеристик застосовуваної днопоглиблювальної техніки. АМПУ проводить експлуатаційне днопоглиблення як власним флотом, так і з залученням контрагентів.

Наводимо перелік об’єктів (каналів, акваторій тощо) в яких провадиться експлуатаційне днопоглиблення з детальним технічним описом.

Об'єкти експлуатаційного днопоглиблення

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n