Администрация морского порта Черноморск

Портовики Чорноморська зробили ще один невеличкий крок на користь збереження довкілля

 

В рамках Дня довкілля керівний склад Чорноморської філії ДП «АМПУ» на чолі з начальником Олександром Басюком взяв активну участь в акції з висаджування дерев в оздоровчому комплексі  «Альбатрос».

 

На жаль, цього року ми не почуємо на території дитячого табору дзвінкі дитячі голоси – у зв’язку з несприятливою епідемічною ситуацією ОК «Альбатрос» буде зачинений для літнього відпочинку дітей.

 

Але Адміністрація морського порту Чорноморськ активно працює задля того, щоб у наступному році діти відпочили у таборі в більш комфортних умовах та отримали ще більше позитивних вражень та емоцій. Цьогорічна вимушена пауза зробить можливим проведення ремонту у спальному корпусі та їдальні, дозволить вдосконалити систему водопостачання тощо.

 

Окремим пунктом благоустрою території дитячого табору є проведення вже традиційних «зелених» акцій з висаджування дерев. Відмітною особливістю «Альбатросу» є його розташування в мальовничій зеленій зоні чорноморського узбережжя. Оздоровчий ефект дитячого відпочинку полягає ще й в тому, що діти дихають морським повітрям, збагаченим киснем. Тому чим більшими будуть «зелені легені» «Альбатросу» – тим краще.

 

Цьогорічна «зелена» ініціатива з висаджування дерев була організована службою виробничої безпеки філії за підтримки очільника ОК «Альбатрос» Віталія Швеця та працівників цього дитячого закладу.

 

Загалом керівний «десант» філії висадив 6 сосен. Особливістю висаджування дерев в цьому році стало те, що «зелені красуні» були вже досить дорослими – понад 3 років. Тому учасникам акції довелося досить важко попрацювати фізично. Але результат порадував – сосни дуже гармонійно вписалися в місцевий ландшафт.  

 

Проведення таких акцій стало для портовиків доброю традицією. Започаткували її у 2016 році, коли співробітники адміністрації висадили на території біля управління порту декілька хвойних дерев, які добре прижилися, на відміну від уразливих берізок і горобини.

 

Нагадаємо, минулого року в рамках «зеленої» акції активісти висадили в «Альбатросі» 11 дерев: 7 метасеквой та 4 кущі ялівцю. Метасеквойя – це унікальне дерево з роду хвойних, сімейства кипарисових. Вид знаходиться на межі вимирання і занесений в Міжнародну червону книгу. Це один з тих видів дерев, які існували на нашій планеті десятки або навіть сотні мільйонів років тому і зараз відноситься до живих копалин. Висаджені саджанці добре прижились і зараз тішать око своєю зеленою свіжістю.

 

Портовики і надалі планують продовжити посадку дерев з тим, щоб крок за кроком долучатися до відновлення природи й робити особистий внесок в її збереження.

 

 

 

Расположение

Координаты порта: 46°19' N, 30°41' E.

Адрес

ул. Труда, 6, г.Черноморск, Одесская обл., 68001, Украина.

Контакты

Тел. (приемная):     +38 (04868) 75001

Тел. (канцелярия):  +38 (04868) 75179

E-mail (канцелярия): office@ilk.uspa.gov.ua

 

Телефон доверия ГП "АМПУ": +38 (048) 775-94-60, Управление операционной деятельности Департамента организации работы портов

 

"Горячая линия" ("Call-центр") ЧФ ГП "АМПУ": +38 (04868) 750-65, Главная диспетчерская  

Порт в системе транспортных коридоров

Администрация морского порта Черноморск

ГП «ИМТП»