Вищий господарський суд поставив крапку у спорі між ТОВ «Інтер транс Лоджистік», ТОВ «ППЛ 33-35» та ДП «АМПУ»

Вищий господарський суд України поставив крапку у спорі, який тривав майже рік між ТОВ «Інтер транс Лоджистік», ТОВ «ППЛ 33-35» та ДП «Адміністрація морських портів України».

Суть спору полягала у визнанні неправомірним підвищення ТОВ «ППЛ 33-35» вартості інформаційних послуг центром обробки даних при здійсненні оформлення ТОВ «Інтер транс Лоджистік» товарів у контейнерах у електронні формі, розмір претензії складав 1499,12 грн. Позовні вимоги ТОВ «Інтер транс Лоджистік» ґрунтувались на тому, що договір між ним та ТОВ «ППЛ 33-35» укладено під тиском та впливом ДП «Адміністрація морських портів України». ТОВ «Інтер транс Лоджистік», судом вищої інстанції було повністю відмовлено у задоволені заявлених позовних вимог.

Раніше Господарським судом Одеської області та Одеським апеляційним господарським судом − судами першої та другої інстанції також було прийнято рішення на користь ТОВ «ППЛ 33-35» та ДП «Адміністрація морських портів України».

Таким чином судами всіх рівнів підтверджено, що центр обробки даних ТОВ «ППЛ 33-35» та ДП «Адміністрація морських портів України» забезпечують функціонування ІСПС виключно в межах діючого законодавства України.

Прес-служба ДП «АМПУ»

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-n