Інформація для учасників процедур закупівель

Шановні потенційні учасники відкритих торгів!

Запрошуємо до участі у відкритих торгах, які наразі проводяться ДП «Адміністрація морських портів України» у системі електронних закупівель “Prozorro”!

На сьогодні у системі розміщено та очікує подання пропозицій 107 процедур закупівель на загальну суму понад 157 млн грн. з ПДВ.

У зв’язку з тим, що Закон України від 25.12.2015 № 922-VIII «Про публічні закупівлі» вступив в дію тільки з 01.04.2016, як учасники, так і замовники торгів, почали нещодавно впроваджувати нововведення закону.

З метою всебічного сприяння та результативності закупівель у ДП «АМПУ», фахівці із закупівель проаналізували ті закупівлі, які по різним причинам не відбулися. Звертаємо вашу увагу на новий розділ на офіційному сайті нашого підприємству «Інформація дляучасників процедур закупівель», який буде постійно оновлюватися.

У цьому розділі зазначена необхідна інформація, яка допоможе учасникам підготувати тендерні пропозиції та успішно прийняти участь у відкритих торгах нашого підприємства.

Підготовка тендерних документів: юридичні нюанси

Інформація щодо типових помилок, які виникають при поданні тендерних пропозицій Учасниками, згідно розміщених оголошень про проведення відкритих торгів у Державному підприємстві «Адміністрація морських портів України»

Інструкція для пошуку тендерів в електронній системі державних закупівель Prozorro

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n