Оброблено суден: 22

АМПУ і міжнародні експерти з гідротехніки обговорили питання судноплавства в Дунайському регіоні

Адміністрація морських портів України (АМПУ) взяла участь в нараді експертів з гідротехніки, яка відбулася на початку вересня в Будапешті (Угорщина) в рамках роботи Дунайської комісії. На ній були присутні фахівці з України, Австрії, Німеччини, Росії, Румунії, Сербії та Словаччини. Українську делегацію на засіданні представляла Віржинія Оганесян, провідний інженер сектору технічного обслуговування і виробничої діяльності інженерної служби АМПУ.


В ході наради учасники обговорили оновлення «Спільного плану основних робіт, спрямованих на досягнення рекомендованих габаритів суднового ходу, гідротехнічних та інших споруд на Дунаї», умови судноплавства на критичних ділянках річки Дунай, введення в експлуатацію Банку даних для гідрологічних, гідрометричних та статистичних відомостей, підготовку і випуск видань, присвячених судноплавству на Дунаї.


Представник АМПУ Віржинія Оганесян повідомила, що українська сторона на постійній основі вживає заходи щодо виконання рішень наради Сторін Конвенції про оцінку впливу на навколишнє середовище в транскордонному контексті з підтримки глибоководного суднового ходу «р. Дунай — Чорне море» в судноплавному стані.
Для відновлення реалізації проекту створення глибоководного суднового ходу «р. Дунай — Чорне море» на українській ділянці дельти розпочато підготовку коригування даного проекту.


Інформаційна допомога щодо руху суден по річці Дунай в Україні забезпечується за допомогою системи RIS для суден. За допомогою електронного ресурсу — веб-сайту річкової інформаційної служби ( https://ukrris.com.ua/) у вільному доступі на постійній основі надаються інформаційні послуги щодо забезпечення безпеки судноплавства, згідно з Резолюцією № 80 ЄЕК ООН та Рекомендацій Дунайської комісії.


Відкритим залишається питання чіткого визначення терміна Good Navigation Status відповідно до документа Guidelines towards achieving a Good Navigation Status (Керівництво щодо досягнення належного статусу навігації), який стосується судноплавства на критичних ділянках річки Дунай. Крім того, триває робота над збиранням і перевіркою узагальнених даних для довідкових видань «Поздовжній профіль річки Дунай», «Альбом мостів на Дунаї», «Альбом критичних ділянок — вузьких місць на Дунаї», «Гідрологічний довідник річки Дунай 1921 — 2010 рр.» і т.д., проводяться заходи щодо введення в експлуатацію Банку даних для гідрологічних, гідрометричних та статистичних відомостей за допомогою відповідного веб-інтерфейсу.

2017091902

2017091903

Підписано меморандум про співпрацю між АМПУ і Болгарської портовою адміністрацією

В ході робочого візиту фахівців Адміністрації морських портів України в республіку Болгарія підписано меморандум про співпрацю між АМПУ і Болгарською портовою інфраструктурною компанією (болгарський аналог АМПУ).

Сторони домовилися зміцнювати співробітництво і розвивати ділові відносини. Зокрема, в рамках підписаного меморандуму заплановані пілотні проекти обміну інформацією між двома компаніями по процедурам підходу/відходу суден, тарифною і статистичною аналітикою, тарифною політикою використання інфраструктури, особливостей портового законодавства.

Екологи морських портів сертифіковані відповідно до міжнародних стандартів

За результатами навчального семінару, проведеного в середині грудня Bureau Veritas Україна всі екологи філій ДП «АМПУ» отримали сертифікати внутрішніх аудиторів системи управління охороною навколишнього середовища відповідно до міжнародного стандарту ISO 14001

Варто відзначити, що екологи АМПУ стали першими, хто сертифікувався за останньою версією стандарту, яка набрала чинності в 2015 році.

Делегація адміністрації морського порту «Южний» відвідала найбільші морські порти країн Балтії

Делегація адміністрації морського порту «Южний» на чолі з начальником адміністрації Максимом Широковим з офіційним візитом відвідала найбільші порти Латвії та Литви — Ризький вільний порт і Клайпедський державний морський порт.

У ході офіційного візиту, делегація адміністрації ознайомилася з роботою структурних підрозділів дирекції портів, службами капітана порту, портової поліції, рятувальних служб, а також берегової охорони.

Були проведені ряд робочих зустрічей з керівництвом портів та їх структурних підрозділів, представниками литовської асоціації морських вантажних компаній, керівниками найбільшого латвійського оператора портових терміналів «Ризький торговельний порт».

Фахівці АМПУ взяли участь у Міжнародній конференції «Argus Каспійсько-Чорноморський транспортний коридор 2015»

Фахівці ДП «АМПУ» відвідали Міжнародну конференцію «Argus Каспійсько-Чорноморський транспортний коридор 2015» (м. Батумі, Грузія).

В рамках заходу спеціалісти ознайомились із динамікою вантажопотоків у Каспійському регіоні, Каспійсько-Чорноморському транзитному коридорі, транспортному коридорі Азербайджан-Грузія, перспективами нарощування об’ємів транспортування нафтопродуктів у Каспійському регіоні.

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2017 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-n