Морський порт Чорноморськ відвідали представники групи «Egis International»

З метою підготовки попереднього техніко-економічного обґрунтування (ТЕО) розвитку морського порту Чорноморськ з урахуванням залучення приватних інвестицій, цього тижня відбувся візит представників групи «Egis International», а також фахівців технічного офісу Міністерства інфраструктури України та ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ)  до Іллічівської філії АМПУ.

Підготовка попереднього ТЕО розвитку морського порту Чорноморськ здійснюється в рамках проекту «Підтримка імплементації Угоди про асоціацію та Національної транспортної стратегії України», який фінансується Європейським Союзом.

Під час робочої зустрічі гості обговорили з керівництвом і фахівцями Іллічівської філії ДП «АМПУ» специфіку виробничої діяльності порту, найближчі проекти щодо днопоглиблення акваторії та реконструкції причалів, а також цілий ряд інших питань, що стосуються ефективної роботи підприємства.

Ключовими темами обговорення стали питання державно-приватного партнерства, у тому числі взаємодія Іллічівської філії АМПУ з портовими операторами, формування єдиної тарифної політики, створення в порту прозорих і зрозумілих умов для ведення бізнесу – все те, що робить порт привабливим для інвестора.

«Сьогодні нам приємно спостерігати позитивну динаміку розвитку приватного портового бізнесу в Україні за активної підтримки держави і в постійному діалозі з профільними державними структурами, зокрема, АМПУ. Впевнені, така тісна співпраця вже у найближчій перспективі призведе до збільшення обсягів приватних інвестицій, а з ними і до зростання вантажопотоку в українських портах»,— зазначив за результатами обговорення Ян Шилє, керівник групи «Egis International», старший експерт з розвитку морських портів (Нідерланди), що займається українським напрямом з 2003 року.

Під час візиту учасники робочої зустрічі також ознайомилися з виробничими потужностями та інфраструктурою порту, а також побували на території одного з портових операторів – ТОВ «СП Рісоіл термінал», де зустрілися з керівництвом компанії. Члени делегації обговорили найбільш актуальні питання розвитку агробізнесу, взаємодію органів влади і бізнесу, ефективність інвестицій тощо.

Нагадаємо, раніше, 12 травня 2017 року ДП «АМПУ» та ТОВ «СП Рісоіл термінал» підписали меморандум про співпрацю з метою збільшення обсягу вантажопотоку до Чорноморського морського порту з одночасним збільшенням рівня глибин.

2017112901

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n