Чорноморські порти підписали план дій щодо відродження круїзного судноплавства на найближчі 3 роки

В рамках проведення 52-ої Генеральної асамблеї асоціації круїзних портів «Медкруїз», яка відбулася 23–26 травня 2018 року в м. Валлетта (Мальта), було підписано план дій Чорноморських портів з відродження круїзного судноплавства на найближчі 3 роки. АМПУ представляли заступник начальника Одеського порту з операційної діяльності Руслан Сахаутдінов, начальник служби круїзної інфраструктури Олег Фетисенко і фахівець відділу стратегічного планування та розвитку Марія Лужанська.

План дій отримав підтримку президента асоціації «Медкруїз» Айра Пастора, а також голови по Чорноморському регіону Теодора Патрічі. Він передбачає спільне звернення Чорноморських портів до круїзних ліній з метою повідомлення про безпечну ситуацію в Чорноморському регіоні та готовність приймати пасажирські судна, проведення робочих зустрічей та конференції Чорноморських портів в 2019 році, включення Чорноморського регіону в маркетинговий план «Медкруїза» на наступний рік та інші дії. Нагадаємо, що незважаючи на відсутність круїзних лайнерів, була проведена модернізація морського вокзалу: відремонтовані внутрішні приміщення, облаштовано кінетичний фасад.

«Розвиток пасажирського і круїзного сполучення є одним з наших пріоритетів. АМПУ реконструює пасажирські комплекси та морські вокзали для того, щоб забезпечити високий рівень безпеки та сервісу для пасажирів. Активна позиція щодо маркетингу українських портів за кордоном необхідна для залучення круїзних суднозаходів. Ми вважаємо, що повернення круїзного судноплавства в Одеський порт відбудеться найближчим часом, так як іноземні туристи дійсно зацікавлені в українському туристичному продукті, про що свідчить збільшення кількості суднозаходів річкових круїзних суден в українські порти (Одеса, Усть-Дунайськ, Ізмаїл)» — прокоментував керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

В рамках Генеральної асамблеї делегація АМПУ провела зустрічі з топ-менеджерами круїзних компаній (Royal Caribbean, Carnival Cruises, AIDA Cruises) і представила позитивну динаміку зростання туристичного потоку в Одесі. Наступна 53-тя Генеральна асамблея «Медкруїз» буде проведена в Бургасе (Болгарія), що позитивно вплине на імідж Чорноморського регіону.

Довідка

«Медкруїз» (англ. MedCruise) — найбільша в світі асоціація, яка об'єднує круїзні порти Середземного і сусідніх з ним морів, а також компанії, що формують політику на круїзному ринку. З кожним роком «Медкруїз» поповнюється новими членами.

2018060801

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n