Администрация Николаевского морского порта

Адміністрація Миколаївського морського порту провела зустріч з морськими агентами для роз'яснення протиепідемічних заходів щодо коронавірусу

 

За останніми даними, в результаті зараження коронавірусом 2019 nCoV в Китаї померли щонайменше 425 осіб, захворіли у всьому світі понад 19 тисяч. За заявою Міністерства охорони здоров'я, в Україні не зареєстровано жодного лабораторно підтвердженого випадку нової коронавирусної інфекції, але у морських портах України запроваджено посилені протиепідемічні заходи.

 

Морські порти України, як і аеропорти, залізничні, автотранспортні і пішохідні пункти пропуску через державний кордон несуть ризики по проникненню вірусу, і, отже, по захворюванню населення.

 

З метою недопущення проникнення через державний кордон в морському порту Миколаїв і поширення на території випадків захворювань, викликаних новим коронавірусом, в Миколаївській філії ДП «АМПУ» 04 лютого, спільно з санепідеміологічним відділом та прикордонниками, провели роз'яснювальну роботу з морськими агентами щодо порядку дій при контакті з екіпажами і пасажирами суден, які здійснюють міжнародне судноплавство.

 

Морський агент - перша особа, яка отримує інформацію від судновласника, або безпосередньо від капітана про здоров'я членів екіпажу. Саме Агент, під контролем прикордонної служби, організовує процедури з відкриття кордону, в тому числі комісійної, і саме в його силах, дотримуючись рекомендації щодо попередження поширення захворювання, захистити працівників порту та себе від біологічної загрози життю.

 

Про порядок дій при контакті з екіпажами і пасажирами суден, які здійснюють міжнародне судноплавство, розповів начальник служби безпеки мореплавства та екологічної безпеки Олексій Коритов.  Повний перелік заходів і дій, оформлений у вигляді пам'ятки, доведений до всіх служб і портових операторів, також буде надісланий морським агентам.

 

Процедуру взаємодії санітарно-епідеміологічного відділу з агентами та суднами дуже детально роз'яснив завідувач санітарно-карантинного лабораторного відділення Миколаївського морського порту Віталій Односумов. Більш докладніше він зупинився на симптомах та поведінці кожного з учасників процесу.

 

Заступник начальника відділу прикордонної служби «Миколаїв» капітан Іван Ракчєєв, у своєму виступі, розповів про вжиті заходи з боку відділу прикордонної служби «Миколаїв» щодо профілактики зараженням персоналу коронавірусом.  

 

ДП «АМПУ» просить всіх з розумінням поставитися до можливих незручностей і звертається до всіх працівників підприємств з обов'язковим виконанням інструкцій і рекомендацій філій ДП «АМПУ» та відповідальних контролюючих органів щодо недопущення випадків захворювань, викликаних новим коронавірусом 2019 nCoV.

Будьте пильними і відповідальними за особисте здоров'я та здоров'я інших людей!

Расположение

Координаты порта: 46°56′N, 34°57′E.

Адрес

Ул. Заводская 23, Николаев, 54020, Украина

Контакты

Тел.:  (0512) 50-84-00; (0512) 24-10-00

Факс: (0512) 50-88-07; (0512) 50-78-34

E-mail: mf@nik.uspa.gov.ua

Официальный сайт: www.portnikolaev.com

Порт в системе транспортных коридоров

Администрация Николаевского морского порта

ГП «НМТП»