Администрация Николаевского морского порта

Адміністрація Миколаївського морського порту спільно з профспілками порту вживає необхідних заходів для забезпечення захисту працівників від коронавірусу

 

 

У світі найпопулярнішою темою для обговорення сьогодні є поширення смертельного і невідомого виду коронавірусу з Китаю, і це не дивно, адже це загроза для життя. За останню добу кількість загиблих від нового типу коронавируса 2019 nCoV збільшилася на 97 і склала в цілому 908, кількість заражених перевищила 40 тисяч осіб, 3 тисячи з яких змогли вилікуватися. Епідемія поширилася далеко за межі Китаю, спалахи було виявлено в 24 країнах світу.

 

В Україні, на даний момент, немає жодного випадку зараження коронавірусом, за ствердженням Міністерства охорони здоров'я, але всюди посилені протиепідемічні заходи.

 

З метою попередження захворювань та профілактики здоров’я працівників морського порту Миколаїв, недопущення на його території випадків захворювань, в тому числі поширення епідемій, Адміністрацією Миколаївського морського порту, за фінансової підтримки Об'єднаної профспілки працівників адміністрації Миколаївського морського порту та Первинної профспілки працівників адміністрації Миколаївського морського порту, 7 лютого було закуплено засоби індивідуального захисту - захисні пов’язки, гумові рукавички, бахіли, інфрачервоні безконтактні термометри, протиепідемічні комплекти одягу. 

 

Того ж дня всі необхідні засоби захисту були роздані працівникам на пункти пропуску, екіпажам суден комплексу з обслуговування портових операцій, працівникам служби портових операцій, особовому складу служби морської безпеки та охорони.

 

Нагадуємо, що Адміністрація Миколаївського морського порту просить всіх відповідально ставитися до  виконання інструкцій і рекомендацій щодо недопущення випадків захворювань, викликаних новим коронавірусом 2019 nCoV.

 

Будьте пильними і у випадку виявлення хворих осіб та/або осіб, стосовно яких є підозра на інфекційну хворобу, що має міжнародне значення, терміново інформуйте змінного диспетчера відділу морських операцій служби безпеки мореплавства та екологічної безпеки за телефонами 50-80-05, 067 519 88 39.

 

ВІДПОВІДАЛЬНЕ СТАВЛЕННЯ ДО ОСОБИСТОГО ЗДОРОВ'Я ТА ЗДОРОВ'Я ІНШИХ ЛЮДЕЙ ЗБЕРЕЖЕ ВАШЕ ЖИТТЯ!

Расположение

Координаты порта: 46°56′N, 34°57′E.

Адрес

Ул. Заводская 23, Николаев, 54020, Украина

Контакты

Тел.:  (0512) 50-84-00; (0512) 24-10-00

Факс: (0512) 50-88-07; (0512) 50-78-34

E-mail: mf@nik.uspa.gov.ua

Официальный сайт: www.portnikolaev.com

Порт в системе транспортных коридоров

Администрация Николаевского морского порта

ГП «НМТП»