Оброблено суден: 22

АМПУ посилила роботу з протидії корупції

У 2017 році Адміністрація морських портів України (АМПУ) значно активізувала роботу в напрямку протидії корупції і посилила контроль за економічною безпекою на філіях в регіонах. Про це повідомив керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс. «АМПУ посилила контроль за цільовим використанням коштів при проведенні ремонту суден портового флоту, реконструкції гідротехнічних споруд, робіт з днопоглиблення, наданні послуг проектними організаціями і постачанні товарів для потреб підприємства. В травні 2017 року було створено відділ економічної безпеки, який регулярно проводить спецперевірки і аудит. Такі внутрішні превентивні заходи дозволяють підвищити ефективність діяльності і мінімізувати корупційні ризики», — зазначив Райвіс Вецкаганс. Свідченням відкритості та прозорості підприємства став запуск спеціальної гарячої лінії, по якій будь-яка людина (співробітник компанії, партнер або контрагент), що став свідком корупційного правопорушення, може повідомити про таке порушення для прийняття протидіючих заходів. Крім цього, в серпні поточного року на виконання Закону України «Про запобігання корупції» була введена в дію Антикорупційна програма АМПУ. Також були визначені уповноважені особи щодо попередження та виявлення корупції як в апараті управління, так і в регіональних підрозділах підприємства, і проведена роз'яснювальна робота зі співробітниками на місцях. А з жовтня 2017 року введено в дію Положення про проведення обов'язкової антикорупційної перевірки контрагентів ДП «АМПУ». Звертаємо Вашу увагу, що повідомити про корупційне правопорушення можна за телефоном +38 (044) 324 00 53 або по e-mail:

Порт Ольвія відсвяткував 25-річчя

20 листопада морському порту Ольвія виповнилось 25 років. Гавань була заснована у 1965 році як порт-пункт «Октябрськ» Миколаївського морського торговельного порту, який з 1992 року став самостійним державним підприємством. Порт, який проектувався для переробки спецвантажів, головним чином військової техніки, сьогодні є одним із найсучасніших портів в Україні. 21 листопада у Миколаївському академічному художньому театрі пройшли урочисті заходи з нагоди ювілею порту Ольвія, в яких взяли участь заступник голови з морської та внутрішньої безпеки ДП «АМПУ» Сергій Гронський та начальник відділу кадрів Ольга Кузьмина, начальник філії «Октябрьск» ДП «АМПУ» Андрій Єгоров тадиректор ДП «Стивідорна компанія «Ольвія» Руслан Олейник. Серед почесних гостей були присутні перший заступник голови Миколаївської облдержадміністрації з питань агропромислового розвитку та земельних відносин В’ячеслав Бонь, голова Адміністрації корабельного району Миколаївської міської ради Олександр Цуканов, президент Асоціації морських портів України «Укрпорт» Юрій Крук та його заступник Віктор Ільїн, а також почесний портовик та президент Одеського морського порту Микола Павлюк. Всі вони привітали керівництво та колектив порту з визначною подією. «Символічно, що ювілейний 2017 рік став для підприємства знаковим. На початку року «Октябрськ» було перейменовано на порт Ольвія. У серпні портом був поставлений рекорд з переробки вантажів за останні 5 років, у вересні –за 15 років, а у жовтні оброблено рекордну кількість вантажів за всі 25 років. Бажаємо порту Ольвія процвітання та ще більше звершень!», — зазначив начальник філії «Октябрьск» ДП «АМПУ» Андрій Єгоров. На святковому заході, крім урочистих привітань і концертної програми,  було також презентовано перший варіант книги про порт «Державною думкою створено порт», яка присвячена ювілею підприємства.

Оголошено тендер на проведення реконструкції причалу № 1 в порту Чорноморськ

Сьогодні, 17 листопада, Іллічівська філія ДП «Адміністрація морських портів України» (ІФ ДП «АМПУ») оголосила про проведення процедури відкритих торгів на закупівлю робіт з реконструкції гідротехнічної частини причалу № 1 морського порту Чорноморськ. Торги буде проведено в системі електронних закупівель ProZorro. Проект передбачає збільшення глибини в кордоні до 15 м. За лицьовою стінкою причалу, в кордонній зоні існуючої естакади, планується забивання ряду сталевих шпунтових паль, які екрануватимуть чільну стінку. Проект також передбачає ремонт (торкретування) фасадної поверхні існуючої надбудови лицьової стінки, антикорозійне фарбування металевих елементів надбудови та  устаткування причалу новими відбійними пристроями. «Цей проект є складовою частиною послідовного та комплексного підходу АМПУ до розвитку інфраструктури порту Чорноморськ. Його реалізація разом з проектом днопоглиблення підхідного морського каналу порту та операційної акваторії 1-го ковша Сухого лиману забезпечить конкурентну та інвестиційну привабливість порту. Це дозволить порту приймати судна з більшою тоннажністю, а отже – нарощувати вантажообіг та збільшувати надходження до бюджетів всіх рівнів, що вигідно і державі, і бізнесу», – зазначив керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс. Очікувана вартість всіх робіт складає 74,4 млн грн без ПДВ. До участі у процедурі закупівлі запрошуються українські та міжнародні компанії. Кінцевий термін подання тендерних пропозицій – 25.01.2018. З тендерною документацією можна ознайомитися за посиланням:  https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2017-11-17-000394-b. Нагадаємо, у 2017 році АМПУ підписала меморандуми про співпрацю з компаніями «Кернел» і «Рісоіл термінал». Головна мета угод – збільшення вантажопотоку з одночасним збільшенням рівня глибин.

АМПУ підписала Меморандум про взаєморозуміння з адміністрацією порту Пусан

Адміністрація морських портів України (АМПУ) підписала меморандум про взаєморозуміння з Адміністрацією порту Пусан (АПП). Документ був підписаний 17 листопада 2017 року в рамках п'ятої Міжнародної конференції порта Пусан. Зі сторони АМПУ Меморандум підписав очільник підприємства Райвіс Вецкаганс, зі сторони АПП її президент — Ву Йе Йонг. Сторони домовилися про вивчення можливостей порту Пусан для здійснення інвестицій в розвиток портової галузі України, у тому числі проектів на умовах державно-приватного партнерства. Крім того, АМПУ та АПП мають намір спільно вивчати можливості розвитку під’їзних шляхів та тилових територій (хінтерленду) в морських портах України, а також способи збільшення імпорту, транзиту та перевалки вантажів. Іншим напрямком співпраці може стати здійснення досліджень та розробка мастер-плану з розвитку морських портів України із залученням Корейського інституту з морських досліджень (Korea Maritime Institute — KMI). Цьому сприятиме більш тісне співробітництво в частині обміну необхідною інформацією, з урахуванням вимог чинного законодавства України та Республіки Кореї, підготовка та проведення спеціальних спільних заходів (візити делегацій, ділові зустрічі, семінари, форуми, конференції, круглі столи). “АМПУ зміцнює та розширює міжнародні контакти, посилює співробітництво з найбільшими портами світу та обмінюється досвідом для того, щоб у подальшому імплементувати найкращі моделі розвитку у портову галузь України. Впевнені, що результатом підписання Меморандуму з портом Пусан, який входить до п'ятірки найбільших портів світу, стане тісна колаборація та започаткування спільних проектів з розвитку українських портів”, — зазначив Райвіс Вецкаганс. Крім того, в рамках участі у Міжнародній конференції порту Пусан очільник АМПУ провів переговори з Posco Daewoo Corporation і Korea Cooperative Supporting Center for Overseas Port Development та виступив з презентацією можливостей кооперації задля розвитку портів і логістики на прикладі України. Нагадаємо, наприкінці вересня 2017 року представники АМПУ у складі української делегації до Республики Південна Корея відвідали порт Пусан та KMI. В ході візиту було досягнуто домовленності про двостороннє співробітництво.

До уваги операторів лінійних перевезень!

Наказом Міністерства інфраструктури України від 14.10.2013 № 790 затверджено Порядок реєстрації ліній закордонного плавання, який зареєстровано в Міністерстві юстиції України 01.11.2013 № 1859/24391 (далі — Інструкція).  Пунктом першим розділу ІІІ Інструкції визначено, що для реєстрації лінії закордонного плавання оператор лінійних перевезень подає до Укртрансбезпеки документи, які передбачені даним пунктом. ЗВЕРТАЄМО УВАГУ! Документи поданні неуповноваженими представниками операторів лінійних перевезень для подальшої реєстрації лінії закордонного плавання Уктрансбезпекою прийматися не будуть. Додатково до переліку документів, які передбачені пунктом першим Розділу ІІІ Інструкції, оператор лінійних перевезень надає супровідний лист, яким направляються відповідні документи. Документи стосовно реєстрації, функціонування та припинення ліній закордонного плавання приймаються за адресою: м. Київ, проспект Повітрофлотський, 76 В. За додатковою інформацією звертатися за телефонами: (044) 351-44-70 Ворона Юлія Миколаївна, Лисюк Анна Михайлівна, Мотрич Олена Василівна. Державна служба України з безпеки на транспорті

Дочірні категорії

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2017 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-n