АМПУ розпочинає обговорення Корпоративної стратегії до 2025 року

Адміністрація морських портів України розпочинає процес публічного обговорення концепції Корпоративної стратегії держпідприємства до 2025 року. Збір пропозицій щодо проекту оновленої стратегії буде тривати до кінця листопада 2019 р. Кінцева редакція буде схвалена Наглядовою радою підприємства та направлена на затвердження Міністру інфраструктури України до кінця поточного року.

Виконання договорів сервітутів у морському порту Миколаїв може завдати АМПУ збитків до 28 млн грн

Господарський суд Миколаївської області почав розгляд справ за позовами Адміністрації морських портів України про припинення договорів сервітутів. Згідно з висновками Антимонопольного комітету України продовження виконання договорів про встановлення сервітутів між АМПУ та окремими стивідорними компаніями у морському порту Миколаїв може призвести до порушення конкурентного законодавства. За попередніми розрахунками сума штрафу, який може бути накладений на держпідприємство, сягатиме 28 млн грн.

Розпочато прийом заявок на участь у концесійному конкурсі у морському порту Ольвія

Сьогодні, 18 жовтня 2019 року, розпочато прийом заявок на участь у концесійному конкурсі  державного підприємства «Стивідорна компанія Ольвія» та окремих активів ДП «АМПУ». Відповідне оголошення опубліковане в газеті «Голос України». Прийом заявок триватиме до 16 грудня 2019 року. Строк розгляду заявки для допущення до участі у конкурсі складає 14 днів.

АМПУ розпочинає відкритий відбір кандидатів на посади керівників Одеської філії та філії «Днопоглиблювальний флот»

ДП «АМПУ» розпочинає відкритий відбір кандидатів на посаду начальника Одеської філії (адміністрації Одеського морського порту) та на посаду начальника філії «Днопоглиблювальний флот» ДП «АМПУ». Обидві вакансії – посади керівників вищого рівня управління державного підприємства «Адміністрація морських портів України». Серед вимог до кандидатів: вища освіта у галузі знань транспорту, управління та адміністрування або права. Наявність успішного управлінського досвіду в компаніях морського та річкового транспорту, стаж роботи на керівних посадах підприємств, установ та організацій морського і річкового транспорту не менше 5 років. Окрім того кандидати повинні добре знати ринок надання транспортних послуг, особливо водного транспорту, мати глибокі практичні знання економіки підприємства, досвід стратегічного планування та операційного управління, бюджетування виробничого процесу, знання законодавства України в галузі морського та річкового транспорту та інше. Володіти українською та іноземними мовами. Запрошуємо до участі чесних та відкритих професіоналів з нульовою толерантністю до корупції, які спроможні здійснити реформи та поділяють корпоративні цінності компанії. Для участі у відкритому відборі претендент зобов'язаний заявити про себе як кандидат на посаду, подавши пакет документів. На підставі наданих документів та співбесіди з претендентами кадровим комітетом та керівником ДП «АМПУ» буде прийнято рішення щодо направлення кандидатур на розгляд Міністра інфраструктури України для відповідного погодження та подальшого призначення. Інформація про переможців буде будуть оприлюднена на офіційному веб-сайті ДП «АМПУ» до кінця грудня 2019 року. Ознайомитися з вимогами до кандидатів на посадуначальника філії «Днопоглиблювальний флот» ДП «АМПУ» можна за посиланням. Ознайомитися з вимогами до кандидатів на посаду начальника Одеської філії (адміністрації Одеського морського порту) ДП «АМПУ» можна за посиланням. Пакети документів на участь у відборі надсилайте на електронну адресу: \n Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n