АМПУ працює над підвищенням безпеки в портах

10 — 13 липня 2017 року відбувся спільний семінар працівників Адміністрації морських портів України (АМПУ) з офіцерами Берегової охорони США з підготовки та проведення навчань з безпеки портів. Візит іноземних фахівців пройшов в рамках Міжнародної програми з безпеки портів (IPSP, International Port Security Program).

Делегацію Берегової охорони США очолював офіцер зв'язку, лейтенант Джордж Коттрелл. Гостей зустрічали заступник Голови АМПУ з морської та внутрішньої безпеки Сергій Гронський і начальник відділу морської безпеки і охорони апарату управління Андрій Кашуба.

«Гарантія безпеки в портах — одне з ключових напрямків роботи АМПУ, оскільки впливає на репутацію та імідж наших гаваней в очах партнерів і клієнтів. Ми залучаємо команди висококваліфікованих фахівців за програмою IPSP, щоб вони поділилися своїми знаннями і досвідом з Україною, розповіли про принципи й підходи в роботі, які ми застосуємо»,— зазначив Сергій Гронський.

Під час семінару, який відбувся на базі Одеського морського порту, учасники говорили про посилення безпеки портів, практичну реалізацію вимог Міжнародного кодексу з охорони суден і портових засобів, обмінювалися досвідом і вирішували ситуаційні задачі. В рамках навчальної програми фахівці відвідали Чорноморський морський порт.

У заходах взяли участь представники адміністрацій і служб морської безпеки всіх морських портів, центрального апарату АМПУ, портових операторів, Укртрансбезпеки і Регістру судноплавства України — фахівці, які безпосередньо відповідають за морську безпеку та охорону.

2017071401

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2018 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-n