АМПУ представила проекти реконструкції причальної інфраструктури національним і міжнародним компаніям

6 вересня Адміністрація морських портів України (АМПУ) в рамках ділової зустрічі USPA Designer Workshop 2017 презентувала компаніям-членам Американської торговельної палати програму будівництва і реконструкції причального фронту в українських портах.

«Сьогодні у всьому світі використовуються нові підходи в проектуванні, інноваційні матеріали і технології. Українські порти повинні бути конкурентні, і для Адміністрації важливо працювати з сучасними практиками. Ми чекаємо, що для реалізації наших проектів розвитку до нас прийдуть провідні світові компанії. Ми націлені на максимально результативний процес співпраці. Тому ще до офіційного оголошення конкурсу з вибору підрядників, представляємо програму розвитку причального фронту «обличчям до обличчя» майбутнім контрагентам», — сказав керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

У зустрічі взяли участь представники провідних світових проектувальників і будівельників — AECOM, Boskalis Terramare, Witteveen + Bos, Tebodin, Mott Macdonald, Sellhorn, Fichtner GMBH і інші, а також українські компанії цього профілю — «ЧорноморНДІпроект», «УкрНДІМФ», «Мортехінвест», «Науково-дослідний інститут підземного і спеціального будівництва» та інші.

Серед найближчих будівельних проектів — реконструкція причалів №№ 11–17 в Чорноморському порту. Його реалізація дозволить отримати єдину причальну лінію загальною довжиною 1150 м для прийому суден класу Panamax з дедвейтом до 100 тис. тонн і осадкою з вантажем до 13,6 м, що дасть поштовх розвитку порту і залученню додаткового вантажопотоку.

Нагадаємо, у 2017 році АМПУ передбачила 3,9 млрд грн на капітальні інвестиції, і певна частина цих коштів піде на будівництво і реконструкцію причалів, а також інші інфраструктурні перетворення в портах.

АМПУ традиційно проводить зустрічі з українським та світовим бізнесом, презентуючи проекти розвитку. Так, за підсумками презентації конкурсів щодо днопоглиблення в морському порту «Южний», в них взяли участь найбільші підрядники. Це дозволило заощадити 1,7 млрд грн коштів держпідприємства на двох проектах в «Южному».

Презентація. Аспекти розробки проектно-кошторисної документації для об'єктів будівництва (реконструкції) відповідно до умов діючого законодавства України (на прикладі причалів №№ 11–17 порту Чорноморськ).

2017090601

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2018 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-n