АМПУ оголосила тендер на днопоглиблення в портах Азова

Адміністрація морських портів України (АМПУ) оголосила процедуру відкритих торгів з відбору підрядника для проведення експлуатаційного днопоглиблення в портах Маріуполь та Бердянськ. Оголошення розміщено в електронній системі публічних закупівель Prozorro 22 грудня 2017 року.

Очікувана вартість проведення робіт складає 499,9 млн грн. Пропозиції приймаються до 2 лютого 2018 року. Заявки на участь у тендері можуть подати національні та іноземні компанії, згідно технічних вимог та умов тендерної документації.

Орієнтовний обсяг днопоглиблення в порту Маріуполь становить 1,4 млн куб. м, в порту Бердянськ — 1,5 млн куб. м. Очікується, що роботи будуть виконані протягом 8 місяців.

«Порти Азова потребують невідкладного проведення днопоглиблювальних робіт. В цій акваторії відбувається більш інтенсивне замулювання ніж, наприклад, у портах Великої Одеси, а це потребує проведення регулярного експлуатаційного днопоглиблення. Тому оголосити тендер з відбору підрядника для виконання цих робіт до кінця поточного року для нас було пріоритетним питанням. Я наполегливо запрошую днопоглиблювальні компанії взяти участь у даному тендері та сподіваюсь на його успішність, адже від цього залежить повноцінна робота двох наших портів та логістика вантажів у Азовському басейні”, — підкреслив Райвіс Вецкаганс.

Нагадаємо, раніше АМПУ оголосила тендер на проведення днопоглиблення в порту Одеса.

2017122601

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n