Днопоглиблення в Ізмаїльському порту силами АМПУ йде за графіком — виконано половину обсягу

В Ізмаїльському порту виконано 50% робіт днопоглиблення акваторії порту. Так, обсяг ґрунту, вилученого в ході експлуатаційного днопоглиблення акваторії, перевищив 30 тис. куб. м. Загальний обсяг днопоглиблення, згідно з технічним завданням, становить 60 тис. куб. м.

Днопоглиблювальні роботи в акваторії Ізмаїльського порту виконує самовідвізний землесос «Інгульський» філії АМПУ «Дельта-лоцман». Судно стало до робіт 22 лютого і на даний час виконало половину від запланованого технічного завдання.

Експлуатаційне днопоглиблення виконується з метою приведення фактичних характеристик акваторії і гідротехнічних споруд порту до паспортних. Основний обсяг днопоглиблювальних робіт виконується біля причалів другого вантажрайону, де внаслідок сильної природної замулюваності глибини впали до критичних позначок.

Останній раз експлуатаційне днопоглиблення на даній ділянці в Ізмаїльському порту проводилося у 2010 році. Для оперативного відновлення необхідних глибин у даному районі акваторії порту були в терміновому порядку проведені промірні роботи та негайно мобілізовано власний флот підприємства.

Загальний обсяг днопоглиблювальних робіт в Ізмаїльському порту, згідно з планами на 2018 рік, складе 210 тис. куб. м. Більшу їх частину виконає підрядник, який буде визначений в результаті тендеру в системі Prozorro, оголошеного АМПУ на початку лютого.

"Як і планували, у цьому році ми проведемо днопоглиблення рівномірно у всіх українських портах як власним флотом, так і з залученням національних і міжнародних підрядників. На сьогодні нами вже проводяться тендери на здійснення днопоглиблювальних робіт в Дунайських портах, Маріуполі, Бердянську, Миколаєві, Херсоні і Чорноморську. Всі процедури проходять в системі Prozorro, що гарантує прозорість і неупередженість при виборі контрагентів. Загальний обсяг днопоглиблення по всіх портах України до кінця року складе понад 11 млн куб. м », — підкреслив керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

На даний час, АМПУ виконує днопоглиблювальні роботи власним флотом у Ізмаїльському та Маріупольському портах.

2018031203

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-n