Визначився переможець аукціону щодо днопоглиблення порту Чорноморськ

Сьогодні в системі електронних закупівель ProZorro відбувся аукціон з проведення днопоглиблювальних робіт в порту Чорноморськ, в рамках якого переможцем одразу за двома лотами стала компанія China Harbour Engineering Сompany Ltd.

Предметом першого лоту було днопоглиблення підхідного морського каналу до порту Чорноморськ, а другого – проведення днопоглиблювальних робіт в операційній акваторії 1-го ковша Сухого лиману порту.

За результатами відкритих торгів, компанія China Harbour Engineering Сompany Ltd запропонувала провести днопоглиблення підхідного морського каналу за 87 149 000 грн без ПДВ, а роботи в операційній акваторії оцінила в 316 999 000 долл без ПДВ, що стало найкращою ціновою пропозицією за кожним з лотів.

Економія за лотом 1 склала 4 620 365 грн. без ПДВ, за лотом 2 – 36 033 189 грн. без ПДВ.

Нагадаємо, очікувана вартість робіт за лотом 1 становила 91 769 365 грн. без ПДВ, за лотом 2 – 353 032 189 грн. без ПДВ.

«За рахунок високої конкуренції між компаніями в ході аукціону АМПУ вдалося отримати найбільш привабливі цінові пропозиції та заощадити понад 40 млн грн в цілому. Оскільки компанія China Harbour Engineering Сompany Ltd вже проявила себе як надійний партнер в рамках проекту днопоглиблення в порту «Южний», розраховуємо на такий же якісний та відповідальний підхід і до проекту днопоглиблення в порту Чорноморськ»,— зазначив керівник АМПУ Райвис Вецкаганс.

Остаточні результати тендеру будуть опублікованів системі Prozorro після вивчення пропозиції компанії-переможця на відповідність умовам тендерної документації.

Як повідомлялося раніше, до аукціону по вибору контрагента для проведення днопоглиблення на підхідному каналі порту Чорноморськ були допущені чотири компанії, серед яких China Harbour Engineering company Ltd., LTD Novadeal, Jan De Nul n.v., Van Oord Dredging and Marine BV. А до аукціону по вибору підрядника для проведення робіт в операційній акваторії порту було допущено п'ять компаній: ТОВ «УКРБУДСЕРВІС», China Harbour Engineering company Ltd., LTD Novadeal, Jan De Nul n.v., Van Oord Dredging and Marine Contractors BV.

2018031301

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-n