Інспектори EMSA відвідали дипломно-паспортне бюро Служби капітана морського порту Херсонської філії АМПУ

13 квітня 2018 року інспектори Європейського агентства з безпеки на морі (EMSA) Антоніо Хевія Родригес та Анджей Батіцкі відвідали дипломно-паспортне бюро служби капітана морського порту Херсонської філії Адміністрації морських портів України (АМПУ) з метою перевірки належного виконання положень Директиви Європейського Cоюзу 2008/106 та Міжнародної конвенції про підготовку і дипломування моряків та несення вахти 1978 року з поправками (STCW — 1978).

Під час перевірки інспектори звернули увагу на відповідний стан дотримання правил та процедур оформлення, видачі документів у дипломно-паспортному бюро, відзначили належну діяльність капітана Херсонського морського порту Єфименка Івана Володимировича з цього приводу.

У роботі аудиторів прийняли активну участь та представили презентацію працівники центрального апарату АМПУ Григорьєв Андрій Борисович – заступник начальника служби забезпечення безпеки мореплавства та екологічної безпеки та Шестова Світлана Олександрівна — начальник відділу «Проектний офіс з питань реалізації вимог ІМО та міжнародних договорів» служби забезпечення безпеки мореплавства та екологічної безпеки.

Раніше відповідно до наказу керівника АМПУ Райвіса Вецкаганса, у період з 27 по 29 березня 2018 року комісією підприємства було проведено перевірку готовності дипломно-паспортного бюро служби капітана морського порту Херсонської філії АМПУ до інспектування EMSA. За результатами перевірки надані рекомендації, які були виконані в повному обсязі.

Нагадаємо, 10 квітня 2018 року Міністерство інфраструктури України розпочало прийом групи інспекторів EMSA.

EMSA проводить в Україні черговий (плановий) аудит національної системи освіти, підготовки та дипломування моряків, медичних стандартів на предмет виконання вимог Директиви 2008/106/ЕС та Міжнародної конвенції про підготовку і дипломування моряків та несення вахти 1978 року, з поправками (STCW).

Візит аудиторів EMSA в Україні триватиме з 10 по 20 квітня поточного року.

2018041301

2018041302

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-n