У травні в Україні вперше відбудеться найважливіший захід портової індустрії Ukrainian Ports Forum-2018

Адміністрація морських портів України спільно з Центром транспортних стратегій організує UKRAINIAN PORTS FORUM-2018, який відбудеться 31 травня 2018 року в Одесі в рамках 17-го Міжнародного тижня з торгівлі і транспорту.

«Робота Адміністрації морських портів сьогодні сфокусована на декількох векторах. По-перше, це впровадження високих стандартів і кращих практик в портовій сфері на всіх напрямах — від розвитку персоналу до залучення інвестицій. Друге – реалізація стратегії розвитку портів з побудовою ефективної моделі управління портовою галуззю і третє – пошук інвесторів для перспективних проектів, які принесуть прибуток державі. Усім цим питанням і буде присвячений UKRAINIAN PORTS FORUM. Це не просто майданчик № 1 для зустрічі влади і бізнесу, потенційних інвесторів, міжнародних фінансових організацій, вантажовласників й інших учасників ринку, які впливають на розвиток українських портів і обсяг інвестування в портову інфраструктуру. Основа Форуму – ярмарок всіх якісних інвестиційних проектів в портах країни, готових до роботи з інвесторами на найвищому рівні», — заявив керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

З огляду на актуальність Форуму і зростаючий інтерес до української портової галузі з боку міжнародних інвесторів, організатори заходу запросили до участі провідні компанії, які впливають на розвиток портової сфери у світі. Свою участь у заході вже підтвердили топ-менеджери DP World, Hutchinson Ports, Cargill, HHLA International, China Harbour Engineering Company Ltd, Clarksons Platou (Italia) S.R.L., IFC, ЄБРР та інші.

З боку органів влади серед спікерів Форуму – Володимир Кістіон, Віце Прем'єр-міністр України, Володимир Омелян, Міністр інфраструктури України, Максим Степанов, Губернатор Одеської області, Райвіс Вецкаганс, керівник ДП «АМПУ».

До участі у заході також запрошені представники адміністрацій європейських портів, іноземних посольств в Україні, топ-менеджмент українських компаній портової галузі тощо.

Крім основної програми, в рамках Форуму відбудеться Конференція «Ukrainian ports: People agenda» та Круглий стіл з питань морської безпеки в Україні «Ukrainian ports: Maritime security agenda».

Взяти участь у Форумі можливо за умови попередньої реєстрації на сторінці заходу www.upf.com.ua. Контактна особа з питань участі та партнерства: Олексій Панасюк, тел.: +38 067 448-82-25, e-mail:   Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Акредитація ЗМІ до 30 травня за тел.: +38 (044) 324-00-97 або e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

Місце проведення: Готель Брістоль, вул. Пушкінська, 15, Одеса, Україна

Дата: 31.05.2018

Організатори:

АМПУ — Адміністрація морських портів України

ЦТС — провідний галузевий експертний і консалтинговий центр з розвитку інфраструктури і транспорту в Україні.

За підтримки: Міністерства інфраструктури України

Партнери:

Одеська обласна державна адміністрація — місцевий орган виконавчої влади.

АСС — бізнес-об'єднання, що представляє інтереси більш ніж 600 компаній-членів з числа найбільших інвесторів і міжнародних компаній.

ЄБА — Європейська бізнес-асоціація, яка є найбільш впливовим і чисельним об'єднанням бізнесу в Україні.

2018041602

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-n