МОМПУ та Южненська міськрада займуться благоустроєм курортної інфраструктури міста

Молодіжна організація морських портів України (МОМПУ) підписала меморандум про співпрацю та взаємодію з Виконавчим комітетом Южненської міської ради. Основною метою документа є об'єднання зусиль для розвитку, соціалізації і зайнятості молоді Одеської області і, зокрема, міста Южне.

Документ був підписали 10 серпня 2018 року в Южненській міській раді головою МОМПУ Денисом Бузиновським і мером Южного Володимиром Новацьким.

Також у заході взяли участь заступник голови Адміністрації морських портів України Сергій Гронський, члени Виконавчого комітету Южненської міської ради, представники МОМПУ і молодь морського порту та м.Южне.

В рамках підписаного Меморандуму планується провести подальший благоустрій курортної інфраструктури м.Южне, організувати низку спортивних змагань (велопробіги, брейн-ринги тощо), а також активно залучати молодь морських портів до розвитку туризму.

Довідка

«Молодіжна організація морських портів України» — добровільне громадське об'єднання, створене на основі єдності інтересів молодих людей, робота і діяльність яких пов'язана з державним підприємством «Адміністрація морських портів України». Передумовою створення об'єднання став позитивний досвід результатів діяльності громадської організації «Молодіжна організація Одеського порту», ​​силами якої з 2007 року було проведено безліч соціальних, професійних, творчих, спортивних та оздоровчих заходів.

2018081031

2018081032

2018081033

2018081034

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-n