Хід днопоглиблювального проекту АМПУ в порту Чорноморськ — виконана майже чверть робіт

В рамках днопоглиблювального проекту Адміністрації морських портів України в морському порту Чорноморськ вилучено 497,5 тис. куб. м ґрунту, що на 10% випереджає виконання за затвердженим календарним планом. Цей обсяг складає майже чверть від загального обсягу робіт за проектом.

Про це свідчать оперативні дані станом на 11 вересня 2018 року.

Масштабний днопоглиблювальних проект стартував в порту 8 серпня 2018 року. Роботи велися на підхідному каналі, а з 20 серпня по 10 вересня — перемістилися в акваторію 1-го ковша Сухого лиману в зв'язку з нерестовим періодом. З 11 вересня днопоглиблення відновлено на підхідному каналі.

Всього з початку робіт днопоглиблювальний флот підрядника, China Harbour Engineering Company Ltd. (CHEC), здійснив 734 рейси. За попередній тиждень, з 4 по 10 вересня, здійснено 190 рейсів і вилучено 136,8 куб. м ґрунту.

Інвестиції АМПУ в реалізацію цього великого днопоглиблювального проекту складають 404,1 млн грн без ПДВ. Після завершення робіт діючі і заплановані до реконструкції глибоководні причали порту Чорноморськ зможуть приймати великотоннажні судна з осадкою до 14,5 м типу Panamax і post-Panamax до повної місткості дедвейтом до 75 тис. тонн і контейнеровози місткістю 8 тис. TEU. Це підвищить конкурентоспроможність порту в Чорноморському басейні і дозволить державним і приватним стивідорним компаніям, які працюють в порту, залучати нові вантажопотоки і розвивати свою діяльність.

З технічної точки зору будуть збільшені параметри підхідного каналу. А саме довжина — до 1600 м, ширина — до 160 м, глибина — до 16 м. Днопоглиблення акваторії 1-го ковша Сухого лиману дозволить досягти глибини в його центральній частині до 15 м.

Загальний обсяг днопоглиблювальних робіт в порту Чорноморськ складе близько 2 млн куб. м. На підхідному каналі буде вилучено більше 500 тис. куб. м ґрунту, в акваторії — майже 1,5 млн куб. м.

2018091111

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-n