Маріупольська філія ДП «АМПУ» готує портовий флот до зимової навігації

У Маріупольському порті завершуються роботи з підготовки до зимової навігації наливної баржі «Водолей-2».Це несамохідне судно входить до складу портового флоту  Маріупольської філії ДП «АМПУ» та використовується під час зимової льодової кампанії для забезпечення хімічно очищеною водою парових котлів криголаму «Капітан Белоусов», а також суден-збирачів лляльних та фекальних вод, бункерувальника, тощо.

«Водолей −2» був поставлений у плавучий док для проведення ремонтно- профілактичних робіт 13 серпня 2018 року. За цей час було виконано ремонт трьох танків (цистерн) прісної води, здійснено перехід забарвлення танків з бітумної основи на більш технологічну — епоксидну. Також були  відремонтовані елементи швартовного пристрою (кіпові планки, роульси, тощо) з заміною окремих дільниць палуби, де вони встановлені. Проведено ремонт водозапірної арматури, щоб запобігти втратам води під час експлуатації.

Ремонт судна був виконаний ТОВ «СРЗ». Загальна вартість робіт склала 2,4 млн.грн.

12 жовтня «Водолей-2» буде перешвартований до причалу. Після наповнення вантажних  танків наливна баржа буде готова до зимової навігації. А поки льодова кампанія не розпочалася, «Водолей 2» буде забезпечувати інші судна, які знаходяться у Маріупольському порті, питною та технічною водою.

 

2018100402

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-n