Український фінал на міжнародному тенісному турнірі у Чорноморську

У неділю, 7 жовтня, в Чорноморську завершився міжнародний турнір з великого тенісу ITF Women's PRO CIRCUIT, одним із спонсорів якого є Адміністрація морських портів України. Переможцем турніру стала українська тенісистка Анастсія Шошина.

ITF Women's PRO CIRCUIT, який входить до календаря змагань Міжнародної федерації тенісу (ITF) і має призовий фонд $15000, пройшов в Чорноморську на кортах «Elite Tennis Club». Для участі в турнірі сюди прибули понад 50 спортсменок з 11 країн: України, Росії, Білорусі, Польщі, Молдови, Румунії, Словаччини, Сербії, Франції, Італії, Угорщини та Швейцарії.

На старті фаворитами змагань вважалися Анастасія Шошина з України; Бояна Марінковіч з Сербії та Олександра Перпер з Молдови. Однак фінал ITF Women's PRO CIRCUIT виявився повністю українським. У боротьбі за перше місце на кортах Чорноморська зійшлися Анастасія Шошина і Любов Костенко. У підсумку перемога дісталася більш досвідченій Анастасії Шошиній.

Вітаючи фіналісток турніру, заступник голови АМПУ Сергій Гронський відзначив, що Адміністрація морських портів України готова і далі підтримувати українських тенісисток. За його словами, проведення такого турніру саме в Чорноморську — це велика подія для міста та безцінний досвід для спортсменів на їх шляху до нових перемог.

У церемонії нагородження переможниць турніру взяли участь директор і організатор турніру Іван Аніканов, президент тенісного клубу Чорноморська «Elite Tennis Club» Юрій Губанков, олімпійський чемпіон і голова Національного олімпійського комітету в Одеській області Микола Мільчев, заступник голови АМПУ Сергій Гронський та інші представники спонсорів.

2010100811

2010100812

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-n