Криголам «Капітан Білоусов» проходить плановий класифікаційний ремонт перед початком зимової навігації на Азові

Єдиний в Україні криголам «Капітан Білоусов» поставлений в плавучий док для проходження планового класифікаційного ремонту і підготовки до роботи в умовах льодової кампанії в Азовському регіоні. За даними Маріупольської філії «Адміністрації морських портів України», ремонтні роботи планується закінчити до кінця листопада.

Щорічно, під час зимової навігації криголам «Капітан Білоусов» забезпечує прохід караванів судів по каналу Вугільної гавані і Азовському морю.

АМПУ забезпечує безпеку судноплавства і створює необхідні умови для повноцінної цілорічної роботи українських портів на Азовському морі. «Від цього залежить не тільки ефективність роботи портів, а й розвиток економічного потенціалу Сходу України. Підготовка нашого флоту до забезпечення судноплавства в умовах льодової кампанії йде відповідно до плану»,— зазначив керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

Зараз відповідно до договору між Маріупольською філією АМПУ та ТОВ «Судноремонтний завод» вже виконано 13% запланованих робіт.

Під час ремонту на судні планується провести понад 100 ремонтних операцій. Зокрема – дефектацію корпусу судна, палуб, набору танків, заміну металоконструкцій (близько 40 т), ремонт котла, насосів, прожекторів, головних електродвигунів, роботи з очищення та фарбування корпусу, щогл, палуб, прокладку кабелів, а також трубопровідні роботи суднових систем. Попередня вартість робіт відповідно до договору складе 19,7 млн.грн.

На жаль, за словами Райвіса Вецкаганса, АМПУ поки що не вдалося знайти рішення ще однієї найважливішої для портів Азовського моря проблеми — проведення днопоглиблювальних робіт в портах Маріуполь і Бердянськ. «Ми вже у четверте провели конкурс на майданчику електронної системи« Рrozorro», але жоден з них так і не завершився підписанням договору з компанією, яка змогла б провести днопоглиблення в наших портах на Азові. Зараз підтримка паспортних глибин там виконується силами одного нашого землевідсосу «Меотіда». Ми опрацьовуємо можливі варіанти збільшення власного днопоглиблювального флоту на Азовському морі»,— зазначив керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

Четвертий в цьому році конкурс на проведення днопоглиблювальних робіт в портах Маріуполь і Бердянськ був оголошений на майданчику електронної системи «Рrozorro» 1.08.2018 р. На сьогодні торги не можуть бути проведені через недостатню кількість учасників.

2018101021

2018101022

2018101023

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-n