АМПУ збільшує потужності власного днопоглиблювального флоту: розпочався тендер на закупівлю землесосу

В жовтні 2018 року філією «Дельта-лоцман» ДП «Адміністрація морських портів України» оголошено тендер на закупівлю нового самовідвізного землесосу. Судно необхідно держпідприємству для збільшення потужності власного флоту та проведення експлуатаційних днопоглиблювальних робіт у морських портах України.

«Новий сучасний землесос дозолить суттєво збільшити обсяг днопоглиблювальних робіт, який АМПУ виконує власним флотом. Зараз на електронному майданчику «Прозорро» філіями АМПУ проведено, оголошено чи планується 6 тендерів, обсяг робіт за якими перевищує 4 млн. м3. Тому збільшення власного днопоглиблювального флоту для АМПУ дуже актуальне завдання» — підкреслив керівник АМПУ Райвіс Вецкаганс.

Після введення в експлуатацію земснаряд у складі днопоглиблювального флоту АМПУ буде виконувати функцію з підтримки паспортних характеристик акваторій морських портів та гідротехнічних споруд, які знаходяться на балансі АМПУ. При цьому, щорічний обсяг днопоглиблення, з урахуванням роботи такого земснаряда, передбачається довести до 2 млн. куб. метрів на рік.

Відповідно до технічного завдання, спеціалізоване судно повинно мати максимальну осадку 5 метрів, ємкість ґрунтового трюму не менше 1800 куб. метрів та систему хвильової компенсації. Очікувана вартість закупівлі складає 744,728 млн. грн. без ПДВ. Пропозиції щодо участі в аукціоні приймаються до 9 листопада 2018 року. Вся інформація щодо тендеру знаходиться у відкритому доступі на ресурсі «Прозорро».

За даними АМПУ, на сьогодні, роботи з підтримання паспортних глибин як власним флотом, так і з залученням підрядників ведуться у портах Ізмаїл, Рені, Білгород-Дністровський, Маріуполь, Бердянськ, найближчим часом планується розпочати роботи у порті Херсон. Капітальне днопоглиблення продовжується у портах Чорноморськ та Южний.

Довідка
Станом на сьогодні технічний флот ДП «АМПУ» налічує три землесоси «Інгульський», «Меотида», «Тілігульський» і один земкараван у складі багаточерпакового земснаряду «Ріон», двох грунтовідвізних шаланд («Кримська-3» «Кримська-9»), завізника якорів «МЗ-318», що знаходяться на балансі філії «Дельта-лоцман» ДП АМПУ», а також стаціонарного землесосу НСЗ-6 «СКИФ» і завізника якорів «МЗ-348», що знаходяться на балансі Білгород-Дністровської філії ДП «АМПУ».

2017091512

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n