АМПУ: норми законодавства щодо операцій з пальним мають бути доопрацьовані

Представники галузевих асоціацій та провідних підприємств України, зокрема й ДП «АМПУ», звернулися до вищих органів державної влади з проханням відтермінувати введення в дію нових норм законодавства, що з 1 липня цього року мають регулювати діяльність, пов’язану з операціями з пальним. Наступним кроком має стати доопрацювання цього законопроекту у співпраці з представниками реального сектору економіки, в першу чергу, кінцевими споживачами пального. Мета – запобігти значним втратам на рівні економіки всієї держави.

Представники АМПУ, галузевих асоціацій, а також провідних державних компаній добувної, переробної та аграрної промисловості, енергетики, автомобільного, залізничного та авіаційного транспорту переконані, що введення в дію законопроекту в існуючій формі та запровадження нових механізмів контролю за обігом та обліком пального саме для кінцевих споживачів пального у визначений законодавством термін призведе до негативних економічних наслідків та значних ризиків для реального сектору економіки.

Цього висновку вони дійшли в ході круглого столу «Щодо проблематики навколо імплементації з 01.07.2019 р. норм законодавства щодо діяльності, пов’язаної з операціями з пальним», організованого Українським союзом промисловців і підприємців.

Щоб запобігти суттєвим економічним втратам як на рівні окремих підприємств, так і видів економічної діяльності загалом, учасники круглого столу звернулися до Президента України, Голови Верховної Ради України, Прем’єр-міністра України, Секретаря Ради національної безпеки та оборони України, голів фракцій та голів комітетів Верховної Ради України з наступним проханням:

• ініціювати термінове включення проекту Закону (реєстр. № 10212) «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законів України щодо покращення адміністрування окремих податків і зборів» від 09.04.2019 р. до порядку денного парламенту та його розгляду за скороченою процедурою;

• скасувати ліцензування діяльності усіх суб’єктів господарювання, які здійснюють споживання пального для потреб власної діяльності, – кінцевих споживачів пального;

• залучити експертів-учасників Круглого столу до всебічного аналізу ситуації, що склалась, та комплексного доопрацювання прийнятих Законом № 2628 норм законодавства.

АМПУ приєднується до цього звернення і наполягає на доопрацюванні цього законопроекту з урахуванням позиції кінцевих споживачів пального.

З оригіналом звернення можна ознайомитись за цим посиланням.

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n