Конкурси з концесії держстивідорів в портах Ольвія та Херсон можуть бути оголошені найближчим часом

У середу, 14.08.2019 р. на засіданні Кабінету міністрів України було ухвалено рішення про проведення конкурсу з пілотних проектів концесії в портовій галузі. Рішення Кабміну дає «зелене світло» оголошенню концесійних конкурсів, переможці яких можуть бути визначені ще до кінця поточного року.

«Рішення Кабінету міністрів ставить крапку в тривалому і напруженому процесі підготовки пілотних концесійних проектів. З цього моменту для портової галузі України стає доступним новий для нас, але такий, що добре зарекомендував себе в Європі і світі інструмент залучення інвестицій в інфраструктурні проекти,— концесія. З моменту офіційного оголошення конкурсів у потенційних інвесторів, а їх зараз налічується більше 20, буде 60 днів для подачі заявок. Протягом 45 днів конкурсна комісія має визначити переможців»,— розповів про подальший перебіг реалізації проектів керівник Адміністрації морських портів України Райвіс Вецкаганс. За його словами, пілотні концесійні проекти дозволять залучити в розвиток перевалочних потужностей в портах Ольвія і Херсон близько 65 млн дол.

Паралельно з узгодженням конкурсних умов, консорціум міжнародних консультантів, сформований ЄБРР і IFC, провів велику роботу з інвесторами в Україні та за кордоном. Потенційні учасники конкурсів отримали вичерпну інформацію про об'єкти концесії, умови проведення конкурсів. Це дозволить їм своєчасно підготувати необхідну документацію та подати заявки на участь у конкурсі.

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n