Херсон став вже четвертим портом, де АМПУ завершило експлуатаційне днопоглиблення цього року

Адміністрація морських портів України завершила експлуатаційне днопоглиблення у порту Херсон. Загальний обсяг робіт склав понад 400 тис. м3. Це вже четвертий порт, у якому з початку року АМПУ провело роботи з відновлення паспортних глибин.

«Відновлення паспортних глибин у морських портах – це одна з головних функцій АМПУ, відповідно до Закону «Про морські порти». Цього року ми вже провели днопоглиблення у портах Одеса, Чорноморськ, Ізмаїл та відтепер ще й у Херсоні. Зараз тривають роботи у Миколаєві, а також у двох українських портах на Азові – Маріуполі та Бердянську. Таким чином АМПУ, як ми і планували, у 2019 році проведе експлуатаційне днопоглиблення одразу у 7 портах. Це дозволить приватним та державним стивідорним компаніям працювати більш ефективно та зменшить собівартість транспортування вантажів через морські порти України»,— прокоментував завершення проекту у Херсоні керівник ДП «АМПУ» Райвіс Вецкаганс.

Відповідно до умов договору підрядник — ТОВ «СМД ІНВЕСТ», якого АМПУ обрало на відкритому тендері у системі електронних закупівель Prozorro, відновив паспортні глибини в акваторії морського порту Херсон, операційній частини біля причалів, на ділянках підхідного каналу до порту та на підхідному каналі до кар’єру с.Рибальче.

«Проведення робіт з експлуатаційного днопоглиблення у Херсоні відбувалось із забезпеченням усіх природоохоронних заходів, відповідно до діючих норм та правил»,— зазначив начальник Херсонської філії ДП «АМПУ» (Адміністрації Херсонського МП) Володимир Гаращенко.

Довідка:  

По завершенню днопоглиблювальних робіт глибина підхідного каналу (річкова частина ХМК) до морського порту Херсон складає — 8,25 м, якірних місць — 8,25 м, підхідного каналу до піщаного кар’єру с. Рибальче — 4,1 м. Показники глибини на операційній частині акваторії набули паспортних та мають наступні значення:

— біля причалів Херсонської філії ДП «АМПУ» (Адміністрації Херсонського МП) від 2,5 м (№ 7) до 8,5 м (№№ 4, 5, 6);

— біля вантажних причалів, на яких працює Філія «Херсонський річковий порт» АСК «Укррічфлот» — від 3,3 м до 4,4 м;

— біля причалів портового оператора ТОВ «Смарт-Мерітайм груп» −7,0 м;

— біля причалів Херсонського представництва ДП «Підприємство із забезпечення нафтопродуктами» — від 4,1 м до 9,6 м;

— біля причалів морського терміналу ХДЗ «Палада» від 4,6 м до 6,0 м.

2019082721

2019082722

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n