Начальник Бердянського порту відповів на питання, що турбують портовиків

Начальник Бердянського порту В’ячеслав Рєзников та голова профспілкового комітету Василь Гривко відповіли на численні запитання мешканців міста в інтерв’ю телеканалу «Юг».

Начальник Адміністрації Бердянського порту розповів журналістам про основні напрямки роботи створеного державного підприємства «Адміністрація морських портів України». Зокрема, йшлося про ключову функцію АМПУ — забезпечення рівного доступу до об`єктів, що знаходяться на балансі Адміністрації, суб`єктам господарювання всіх форм власності.

Як підкреслив керівник порту, метою впровадження реформи морської галузі є виведення її на рівень світових стандартів та збільшення вантажопотоків у портах. Відповів він і на чисельні запитання стосовно структури нового підприємства, про його функції та про взаємодію з ДП «Бердянський морський торговельний порт».

Голова профкому Василь Гривко акцентував увагу журналістів на соціальних гарантіях у новоствореному підприємстві. Він звернув увагу на той факт, що у колективі Бердянської філії АМПУ одним з перших було прийнято Колективний договір. На його думку, це один з кращих документів, що регулює відносини між роботодавцем і працюючими. За основу було взято колдоговір ДП «БМТП», але деякі положення у документі були змінені у бік покращення.

Прес-служба Адміністрації Бердянського морського порту

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n