З Херсонського порту вирушило перше судно із зерном нового врожаю

Перше судно із зерном нового врожаю вирушило з Херсонського морського порту в Неаполь. На борту суховантажного судна «RITA BR» — дев'ять тисяч тонн високоякісної пшениці.


«Навантаження виконувалася на новому обладнанні, розрахованому на прийом 200 тонн зерна на годину. Нова техніка відмінно зарекомендувала себе на практиці. Машини, що доставляють зерно в наш порт, розвантажуються швидко. Спеціальний пристрій піднімає і вивантажує машину з причепом всього за 10 хвилин. Пристрій може легко прийняти на свою платформу 80- тонний автопоїзд довжиною 22 метри, причому зерно відразу ж відправляється по заданому маршруту. Швидкість обробки вантажів збільшилася в три рази»,— повідомляє заступник начальника зернового перевалочного комплексу Володимир Гранат.


«Силосні башти» нового зернового комплексу порту розраховані на одночасне зберігання 11,2 тис. тонн зерна. Будівництво додаткових ємностей дозволить збільшити обсяги перевалки ще на 12,8 тис. тонн. Продуктивність розвантаження залізничних вагонів зросте до 350 тонн на годину, автомобілів — 250 тонн на годину, а валова норма завантаження судна досягне рівня 5000 тонн на день.


«Перші машини із зерном нового врожаю порт прийняв 26 червня,— уточнює завідуюча зерновою лабораторією Таїсія Книрш,— за цей час порт відправив європейським споживачам дві партії ячменю. На підході — чергове судно, на цей раз за пшеницею. Точно визначати якісні показники не тільки зернових, а й олійних культур нам допомагає сучасне обладнання, в тому числі такий унікальний прилад, як «Інфраскан». Всього за 10–15 хвилин він проводить експрес — аналіз на визначення жиру, клітковини, протеїну та інших речовин в зернових культурах».

Прес-служба Адміністрації Херсонського морського порту

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n