Стартував міжнародний форум «Дунайська синергія»

31 жовтня в Одесі стартував міжнародний діловий форум «Дунайська синергія».

У ході форуму планується обговорити пріоритетні можливості в розвитку бізнес-середовища придунайського регіону. У заході беруть участь керівники профільних міністерств, представники бізнесу з країн Дунайського басейну, а саме з Німеччини, Австрії, Угорщини, Словаччини, Хорватії, Сербії, Болгарії, Румунії, Молдови та України. Учасники форуму отримають унікальну можливість налагодити і розширити співпрацю з представниками країн Дунайського регіону, ознайомитися з особливостями ведення бізнесу та залучення інвестицій на внутрішньому ринку Європейського Союзу. Крім цього, акцентом форуму стане обговорення перспектив активізації транскордонного та крос-регіонального співробітництва.

Програма першого дня заходу включала кілька дискусійних блоків і «круглий стіл». У заході взяв участь начальник служби стратегічного розвитку ДП «Адміністрація морських портів України» В'ячеслав Вороний, керівники адміністрацій Ренійського та Ізмаїльського морських портів. 1 листопада учасники заходу відвідають м. Вилкове та обговорять туристичні перспективи регіону.

Серед тем, які обговорювалися протягом першого робочого дня форуму: перспективи ведення бізнесу в регіоні Нижнього Дунаю, реалізація транспортного (транзитного) потенціалу, розвиток портів Придунав'я, екологічна безпека та багато іншого.

Прес-служба ДП «АМПУ»

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n