На терміналі Cargill в порту «Южний» зібрали перший силос

На будівництві зернового терміналу глобального сировинного трейдера Cargill в морському порту «Южний» виконано монтаж першої силосної вежі. Про це повідомила компанія MV Cargo, що здійснює будівництво терміналу.

«Днями ми завершили зборку першої з чотирнадцяти веж, якими буде обладнаний новий термінал Cargill і MV Cargo. Зборка однієї «бочки» — так називають їх фахівці — займає від чотирьох до шести тижнів. Монтаж даху тут найбільш тривалий процес, він займає до 70% всього часу роботи над конструкціями», — повідомила компанія в Facebook.

Зборка металоконструкцій силосних башт терміналу почалася в січні 2018 року. «Купола двох майбутніх силосів вже зібрані і готові до підйому. Монтаж даху силосу, в якому буде зберігатися зерно, найбільш тривалий процес. Він займає близько 70% загального часу всього монтажу», — повідомляла MV Cargo.

У грудні 2017 року China Harbour Engineering Сompany достроково завершила днопоглиблювальні роботи в рамках проекту «Реконструкція водних підходів, маневрових зон та операційних акваторій біля причалів з урахуванням перспективного вантажообігу морського порту «Южний», реалізація якого забезпечить функціонування зернового терміналу Cargill. Згідно з контрактом, CHEC виконала збільшення глибини підхідного каналу з 16 метрів до 19 метрів і створила операційну акваторію глибиною 16 метрів біля причалів № 23–25.

MV Cargo здійснює будівництво зернового терміналу Cargill в порту «Южний». Потужність одночасного зберігання зерна складе 290 тис. тонн. Комплекс буде обладнаний 14 силосами по 15 тис. тонн і складом підлогового зберігання на 80 тис. тонн. Добова потужність по прийому і розвантаженню зерна з залізниці складе 9 тис. тонн. Загальна сума інвестицій — $ 150 млн. Термінал забезпечить перевалку 10% зернових, вироблених в Україні.

У серпні 2015 року Cargill, MV Cargo і ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ) підписали тристоронній меморандум про наміри реалізувати інвестиційний проект з будівництва зернового терміналу в порту «Южний» потужністю 5 млн тонн. В рамках проекту MV Cargo здійснить будівництво наземного термінального комплексу, АМПУ забезпечить створення судноплавної операційної акваторії причалу № 25 і судноплавного підхідного каналу до причалу № 25. У меморандумі зафіксовано намір Cargill придбати 51% терміналу.

Порти України

2018020601

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2018 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-n