Термінал «ТІС-Міндобрива» встановив бункерні ваги

Термінал «ТІС-Міндобрива» в січні 2018 року ввів в експлуатацію бункерні ваги французького виробника Precia Molen. Про це повідомила прес-служба групи ТІС.

Згідно з повідомленням, технологічне рішення по установці ваг підготували фахівці Одеської будівельної академії. Безпосередньо встановили обладнання фахівці терміналу спільно з підрядними організаціями. Після трьох місяців робіт ваги введені в експлуатацію.

Потужність бункерних ваг становить 2 тис. тонн. Ваги працюють як остання ланка технологічного ланцюжка перед попаданням вантажу на судно. Зерно зважується на вагах і переміщається на суднонавантажувач. З 2018 року термінал використовує подвійний контроль вантажу — по драфту і за допомогою ваг.

Прес-служба нагадала, що спочатку термінал спеціалізувався на перевантаженні мінеральних добрив, однак з 2014 року частка хімічних вантажів стала зменшуватися. Щоб площі не простоювали, вирішено перевести три з чотирьох складів сумарною місткістю 180 тис. тонн під кукурудзу, ячмінь, пшеницю та ріпак. Один склад продовжив приймати добриво — карбамід.

У цій ситуації одним із головних завдань терміналу було дотримання суворих технологічних вимог, зокрема, забезпечення роздільного зберігання і перевантаження хімічних і зернових вантажів. «Для відвантаження міндобрив на терміналі відновили додатковий суднонавантажувач і звели 160 метрів галереї. Два інших навантажувача задіяли під зерно. Більш того, на підприємстві досягли гідних показників відвантаження — 2,5 тис. тонн на годину, що дозволяє за добу завантажити балкер типу Panamax»,— зазначив директор ТОВ «ТІС-Міндобрива» Микола Спатарь.

Група терміналів ТІС — найбільша приватна стивідорна компанія України. Оперує терміналами «ТІС-Зерно», «ТІС-Міндобрива», «ТІС-Руда», «ТІС-Вугілля» та «ТІС-Контейнерний термінал» в морському порту «Южний». Група в 2017 році збільшила вантажообіг в порівнянні з 2016 роком на 21% — до 26,012 млн тонн.

Порти України

2018022601

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-n