Група «Орексім» запустила шосту чергу терміналу «Евері»

Група компаній «Орексім» в лютому 2018 року ввела в експлуатацію шосту чергу морського перевантажувального терміналу «Евері» в Миколаївському морському порту.

Як повідомила прес-служба групи, тепер сумарна ємність резервуарного парку терміналу становить 175 тис. кубометрів (40 резервуарів, обсяг зберігання — до 160 тис. тонн). Річна перевантажувальна потужність резервуарного парку збільшилася до 1,6 млн тонн.

Згідно з повідомленням, додана ще одна насосна станція, що дозволить збільшити швидкість завантаження і скоротити час перебування танкерів в порту. «Все це дозволить надати клієнтам терміналу, серед яких такі найбільші експортери соняшникової олії, як «Кернел», «Cargill Україна», «Bunge Україна», Glencore, COFCO Agri Ukraine, велику квоту для зберігання і дозволить поліпшити ситуацію з постановкою великих суден на навантаження»,— сказано в повідомленні.

У лютому 2018 року група «Орексім» залучила кредит Чорноморського банку торгівлі та розвитку (ЧБТР) в розмірі €31 млн на реконструкцію і модернізацію ПрАТ «Миколаївський комбінат хлібопродуктів». Після модернізації річна потужність перевалки на підприємстві складе 2 млн тонн, місткість складів збільшиться з 60 тис. тонн до 150 тис. тонн.

Група «Орексім» займається експортом сільськогосподарської продукції, надає портові та логістичні послуги. Основними активами групи є морський перевантажувальний термінал «Евері» в Миколаївському морському порту і Миколаївський комбінат хлібопродуктів (придбаний в 2016 році). З початку діяльності в 2004 році група інвестувала в розвиток більше $ 100 млн. Група в 2016 році збільшила вантажообіг в порівнянні з 2015 роком на 8,1% — до 4 млн тонн.

Порти України

2018030210

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-n