Причал зернового терміналу Cargill і MV Cargo готовий на 50%

Готовність причалу зернового терміналу глобального сировинного трейдера Cargill і компанії MV Cargo в морському порту «Южний» становить 50%. Про це MV Cargo повідомила в Facebook.

«Причал готовий майже наполовину, а силоси на фінішній прямій — вже восени вони зможуть прийняти перше зерно. У жовтні ми почнемо збирати і монтувати суднонавантажувач»,— повідомила компанія.

Довжина причалу становить 428 метрів, глибина біля причалу — 15 метрів, глибина підхідного каналу — 16 метрів. «Наш термінал — один з найбільш глибоководних зернових терміналів в Україні та Причорномор'ї. До речі, при необхідності глибини біля причалу можна довести до 16 метрів, а підхідного каналу — до 19 метрів. Довжина причальної стінки і глибини дозволять нам приймати великотоннажні судна, а найсучасніше обладнання — завантажити судно типу Post-Panamax за два-три дні»,— повідомила компанія.

Станом на другу половину вересня проект будівництва зернового терміналу реалізований на 85%.

MV Cargo здійснює будівництво зернового терміналу в порту «Южний» річною потужністю 5 млн тонн. Термінал буде обладнаний 14 силосами по 15 тис. тонн і складом підлогового зберігання зерна на 80 тис. тонн. Термінал оснащений власною залізничною і автомобільною інфраструктурою. Станція розвантаження автомобілів здатна пропускати 790 автомобілів на добу, станція розвантаження вагонів — 256 вагонів на добу. Загальна сума інвестицій — $ 150 млн. Термінал забезпечить перевалку 10% зернових, вироблених в Україні.

У серпні 2015 року Cargill, MV Cargo і ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ) підписали тристоронній меморандум про наміри реалізувати інвестиційний проект з будівництва зернового терміналу в порту «Южний». В рамках проекту MV Cargo здійснить будівництво наземного термінального комплексу, АМПУ забезпечить створення судноплавної операційної акваторії причалу № 25 і судноплавного підхідного каналу до причалу № 25. У меморандумі зафіксовано намір Cargill придбати 51% терміналу.

Порти України

2018092601

АДМІНІСТРАЦІЯ МОРСЬКИХ ПОРТІВ УКРАЇНИ

© 2013 — 2019 | PRIVACY POLICY. POWERED BY ASA&NNV

Ми в соціальних мережах

n-ayt-nLinkedIn_logo-nslideshare-n